Akıllı Telefonunuz ile Oynayabileceğiniz 5 Efsane Bilgisayar Oyunu

Akıllı Telefonunuz ile Oynayabileceğiniz 5 Efsane Bilgisayar Oyunu
Bundan yıllar önce bilgisayarlarda efsaneleşen birçok oyun artık telefonların da gelişmesiyle bu akıllı telefonlarımızda oynanabilir oldu. Biz de sizler için Akıllı Telefonunuz ile Oynayabileceğiniz 5 Efsane Bilgisayar Oyunu nu listeleyelim dedik.

Akıllı Telefonunuz ile Oynayabileceğiniz 5 Efsane Bilgisayar Oyunu

1) GTA Vice City
1) GTA Vice City

GTA denilince ilk akla gelen yapım olan ve Grand Theft Auto serisini bizlere sevdiren GTA Vice City, artık telefon ve tabletlerde de rahatlıkla oynanabiliyor. Bu deneyimi PC’de yaşamak kadar güzel olmasa da cebinizde GTA Vice City taşımak gibisi yok!

2) GTA San Andreas
2) GTA San Andreas

GTA Vice City’e yer verip San Andreas’ı unutursak kendimizi öldürelim yani. Ancak mobilde bu oyunu oynarken hile ve şife vs yazmayın, ATV darbe şifresi yazıyorsunuz sanıp haberinizi yapabilir. Dikkatli olun derim.

3) Carmageddon
3) Carmageddon

Bir araba ile yapabileceğiniz en büyük katliamları yapabileceğiniz efsanevi yapım Carmageddon, aslında teknik oalrak +18 bir oyun. Eski bir görüntüsü olsa da kan gövdeyi götüren oyun hala unutulmaz bir yapım olarak ceplerimizde yerinialabilir.

4) Grim Fandango Remastered
4) Grim Fandango Remastered

Bunu fazla kişi bilmez, ama Remastered olarak yeniden güncel grafiklerle yayınlanmasıyla binlerce kişi oldukça sevindi. Şimdi de Grim Fandango’yu cebinizde taşıma zamanı!

5) Tomb Raider
5) Tomb Raider

Tomb Raider dediğimizde geçen yıllarda çıkan oyun aklınıza geliyorsa bunu indirmenize gerek yok. Ancak Lara Croft’un ilk ortaya çıktığı unutulmaz, orijinal Tomb Raider budur arkadaşlar. Evet, Lara ablamız aslında kare kafalı!

Bu yazı 137 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır