Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme

Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme oldukça basit bir işlem. İleri düzey bir bilgi gerektirmiyor ancak akıllı telefonunuzun önemli dosyalarınıza ulaşılması gerektiğinden root işlemini önceden yapmış olmanız gerekiyor.

Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme uygulamasının ücretli ve ücretsiz sürümleri var. Biz ücretsiz sürüm üzerinden ilerleyeceğiz. Ücretli sürüme sahip olmanız pek bir şeyi değiştirmiyor. Uygulamayı aşağıdan indirip işe koyulalım.

Boot Animations ★ root

Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme

Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme

Uygulamada Local, Server ve Randomize olmak üzere üç seçenek mevcut. Özelliklere kısaca değinelim. Local kısmı daha önceden indirmiş olduğunuz animasyonları açılışa yüklemenizi sağlıyor. Server kısmında da 300’den fazla açılış animasyonu sizleri bekliyor. Kullandığımız sürüm ücretsiz olduğu için animasyonları önceden izleyemiyoruz. Kurulumdan sonra telefonu yeniden başlatmamız gerekecek.

Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme

Açılışta Gelen Videoyu Değiştirin

Uygulamanın diğer seçenekleri arasında otomatik olarak açılış animasyonunu değiştirme, GIF’ten açılış animasyonu yapma, daha hızlı açılış için açılış animasyonunu kapatma gibi faydalı özellikler bulunuyor ancak bunun için 4.39 TL ödeyerek ücretli sürüme geçmeniz gerekli. Server kısmından beğendiğimiz bir açılış animasyonunu seçerek Install diyelim.

Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme

Android’e Yeni Açılış Videosu Ekleyin

Kısa bir indirme süresinin sonrasında Android Cihazlarda Açılış Animasyonunu Değiştirme işlemi tamamlanmış oluyor. Telefonumuzu yeniden başlatarak animasyonumuzun nasıl göründüğüne göz atabiliriz, beğenmediysek değiştirebiliriz.

Yeni açılış animasyonumuz oldukça güzel görünüyor. Dilersek internetten bulacağımız açılış animasyonlarını da uygulama vasıtası ile akıllı telefonumuza ekleyebiliriz.

Bu yazı 157 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android için 5 Ücretsiz Ses

Akıllı telefonunuzda ses kaydı almak için kullanabileceğiniz Android için 5 Ücretsiz

0 43 10 Ocak 2017

İnternette En Yaygın 7 Virüs

Bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası virüsler bilgilerinizi çalar ve bilgisayarınızı çökertirler. Bu

0 28 15 Ocak 2017

Fazla Bilgisayar Kullanmanın Zararları Nelerdir

Aşırı bilgisayar kllanımının vücudumuzda oluşturduğu bir takım zararlar vardır. Fazla Bilgisayar

0 14 16 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 50 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.