Android Telefonda Zamanlanmış SMS Gönderme

Android Telefonda Zamanlanmış SMS Gönderme

Akıllı telefonların çıkması ile SMS göndermenin de sonuna gelinmiş oldu. Kullanıcılar anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden mesaj, video ve ses kaydı gönderebiliryor ve üstelik bu mesajları gönderirken ücret ödemiyor. Durum böyle olunca SMS çok nadir durumlarda kullanılmaya başlandı.Bu yazımızda Android Telefonda Zamanlanmış SMS Gönderme‘nin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Akıllı telefon firmaları SMS’in ortalıktan kaybolmaması için zamanlanmış mesaj gönderme özelliğini devreye soktular. Kullanıcılar artık mesajın ne zaman gideceğini kontrol edebilir hale geldiler.Doğum günü,evlilik tarihi veya önemli gün v.s. v.s. bu tür önemli mesajları göndermeyi unutyorsanız aşağıdaki anlatımımız tam size göre diyebiliriz

Android Telefonda Zamanlanmış SMS Gönderme

1- İlk olarak telefonunuzda mesaj bölümüne giriş yapınız.

2- Göndereceğiniz numarayı yada kişiyi seçiniz.Mesaj metnini yazdıktan sonra seçenekler kısmını açınız.

İlginizi çekebilir :Android’te SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Rehberi

3- Buradan Mesajı Planla seçeneğini işaretledikten sonra zaman çizelgesinden mesajın gideceği tarihi ve zaman aralığinı seçiyoruz. Bu işlemleri uyguladıktan sonra ise Tamam butonuna bastıktan sonra ise mesajınız sizin ayarladığınız tarihte gönderilmeye hazır hale gelmiştir.

Bu yazı 113 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır