Black Friday ve Yılsonu Sebebiyle Yapılan Tüm Oyun İndirimlerinin Listesi !

Steam, Origin, PlayStation Store, Xbox Store, Playstore ve Aral Game gibi  ana satış kanallarında Black Friday ve Yılsonu Sebebiyle Yapılan Tüm Oyun İndirimlerinin Listesi bu yazımızda.

İki gündür Black Friday ve yıl sonu için Steam başta olmak üzere birçok platform indirim şölenine girdi bile. Biz de bunların hepsini ayrı ayrı içerik olarak sizlere sunduk. Bu yazımızda

Black Friday Nedir ?

Black Friday (Kara Cuma), ABD’de başlayan ve dünyaya yayılan, en iyi indirimleri bulabileceğiniz bir alışveriş sezonu. Black Friday Kara Cuma Nedir, neden adı kara cuma konmuş, kara cumada hangi ürünler indirime giriyor, kara cumada neler yaşanıyor gibi tonlarca sorunuzu cavabını Black Friday Kara Cuma Nedir?  yazımızda bulabilirsiniz.

Steam, Origin, PlayStation Store, Xbox Store, Playstore ve Aral Game’in yapmış olduğu tüm indirimlere ulaşabileceğiniz bu listemizde ilgili haberlerimize göz atarak Black Friday çılgınlığını almak için merakla beklediğiniz oyunlar adına fırsata çevirebilirsiniz.

Steam Sonbahar İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Oyun

Steam Sonbahar İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Oyun

Steam’in Black Friday indirim şenliği olan Sonbahar İndirimi’nde kaçırmamanız gereken 10 oyunu tavsiye ediyoruz. Steam Sonbahar İndiriminde Kaçırmamanız Gereken 10 Oyun listemize buraya tıklayarak  ulaşabilirsiniz.

Steam’de 20 TL Altına Düşen 15 Oyun

Steam'de 20 TL Altına Düşen 15 Oyun

Steam Black Friday etkinliğini beklerken, Steam ters köşe yaptı ve Steam Sonbahar İndirim etkinliğini ile bizleri baş başa bıraktı. Steam’de 20 TL Altına Düşen 15 Oyun için buraya tıklayın.

Origin’de Black Friday için İndirime Giren 10 Oyun

Origin’de Black Friday için İndirime Giren 10 Oyun

Steam, PlayStation Store ve Xbox Store’un ardından Origin’de Black Friday için İndirime Giren 10 Oyun listemiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Aral Game ve Playstore Black Friday ve Yılbaşı İndirimleri

Aral Game ve Playstore Black Friday ve Yılbaşı İndirimleri!

Steam, PlayStation Store, Xbox Store ve Origin’deki indirimlerin dışında ülkemizde de Aral Game ve Playstore’da da indirim şöleni başladı. Aral Game ve Playstore Black Friday ve Yılbaşı İndirimleri listemiz için buraya tıklayın.

Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Oyun Konsolu

Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu

Steam’le beraber PC dünyası Black Friday indirimleri ile tanışmışken Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu listemiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak:
Bu yazı 172 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

En İyi 5 Ücretsiz Fal

Kahve falı uygulaması mı arıyorsunuz? Hangisinin en iyi ve en kaliteli

0 19 23 Şubat 2017

YouTube Ek Açıklamaları Kapatma Nasıl

Youtube’da video izlerken küçük kutucuklar ve bildirimler çıkmakta. Bunların çıkmasını istemiyorsanız,

0 14 24 Şubat 2017

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Efsanevi korku oyunu Outlast serisinin ikinci yapımı Outlast 2 Sistem Gereksinimleri’ni

0 17 24 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.