Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Ekleme 1
OYUN 0 views 3

Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Ekleme

Pokemon Go çıktığından beri sizlerden aldığımız geri dönüşler sonucunda en çok sorulan konuların başında bu başlık geliyordu. Pokemon GO’da Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Ekleme sorusunun cevabını vereceğimiz bu bölümde, sıkıntı yaşayan kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Ekleme

Öncelikle NianticLabs’in Pokemon Go destek sayfasına giriyoruz.

Karşımıza çıkan ekranda bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Gerekli bilgileri girdikten sonra yollayabilir ve bulunduğunuz konuma PokeStop veya GYM eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere oyun mevcut haritasını Ingress oyunu üzerinden direkt aktardığından o oyunda eklenen portallar aynen geçerliydi. Bu formu doldurup gönderdikten sonra PokeStop ve GYM sayısı artacak. Sebep sorulan kısımı fazla kasmanıza gerek yok, “no pokestop/gym in my location” yazıp yollayın.

Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Ekleme

 

Pokestop ve GYM’leri Kolay Yoldan Nasıl Bulurum?

Bulunduğunuz bölgede var olan PokeStop ve GYM’leri kolay yoldan bulmanızın pratik bir yöntemi var. NianticLabs’in fenomen oyunlarından Ingress’in online haritasına ulaşarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken burada bulunan Ingress harita sayfasına gitmek ve daha önceden açmanız gereken Ingress hesabınıza giriş yapıp etrafı kolaçan etmek. Oyundaki portallar Pokemon Go ile aynı lokasyonlarda bulunduğundan aradığınız bölgeleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

DEV Pokemon GO Rehberi

İlgi çeken konularımız;

“Bulunduğunuz Konuma GYM veya PokeStop Ekleme” üzerine 3 yorum

  1. müge dedi ki:

    pokestop eklenmiyor

  2. Teknoloji Dolabı dedi ki:

    Bulunduğunuz konumda/bölgede olmayabilir

  3. Yusuf dedi ki:

    Mevcut olan pokestopları report etmek için bu:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno sikiş sex izle