Dövme Yaptırmak İsteyenlere Özel Uygulama

Dövme, bireyin hayatı boyunca yaptırıp, yaptırmamak arasındaki ikilemde kaldığı, başta sosyal çevre baskısı, üzerinde iyi durmayacağı düşünceleri nedeniyle yaptırmaktan vazgeçtiği bir olgu olarak kalmıştır.

Hayatımızda bulundurduğumuz, uğruna yaşamımızı devam ettirdiğimiz, her şeyden önce değer verdiğimiz bir şeyleri üzerimize kazımak amacıyla yaptırdığımız dövmelerin en büyük sorunlarından bir tanesine çözüm bulunmuş durumda.

Ink Hunter adındaki uygulama kullanıcıların yaptırmayı düşündükleri dövmenin vücutlarında nasıl gözüktüğünü göstermek için bir çözüm sunuyor.

Kullanıcılar, dövmesini yaptırmak istedikleri nesnelerin ön izlemesini uygulama sayesinde görebiliyorlar.

Yani, vücudunuza yaptırmak istediğiniz dövme, vücudunuzda sanal bir şekilde yer alıyor. Bu sayede dövmenin üzerinizde nasıl durduğu sorusuna bir cevap alıyor, bir ikilemden kurtuluyorsunuz.

Dövme Yaptırmak İsteyenlere Özel Uygulama-2

Dövme Yaptırmadan Önce Vücudunuzda Gözüküyor

Uygulamayı kullanmak için, uygulama başlangıcında gösterilen küçük bir gülücüğü tükenmez kalemle kolunuza çiziyorsunuz.

Ardından seçili dövmelerden tercih ettiğiniz olanı kolunuzda gözüküyor.

Böylece sosyal çevre baskısından sonra, ikinci en büyük sorun olarak gözüken dövme görünümü hakkında birinci elden fikir sahibi oluyorsunuz.

Uygulamaya, Apple kullanıcıları App Store üzerinden ücretsiz olarak sahip olabiliyorlar.

Bu yazı 163 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır