Teknoloji Dolabı

Dratini, Dragonair, Dragonite Bulmak

Dratini, Dragonair, Dragonite Bulmak

Dratini, Dragonair, Dragonite Bulmak. Pokemon Go oyunuyla birlikte oyuncular en iyi pokemonları yakalamaya ve evrimleştirerek bu pokemonları daha güçlü bir hale getirmeye çalışıyorlar. Tabii bu uğraş öyle basit bir olay değil. Gerçekten sabırla hareket etmek gerekiyor. Günler, haftalar sonucu verdiğiniz emek ile birlikte yakaladığınız pokemonları evrimleştirerek güçlendirebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde her pokemonun özelliği farklı olsa da bazı pokemonların güçleri çok fazla. Bunlardan birisi de Dratini. Evrim sonucu Dragonair ve bir evrim sonrası da Dragonite! Oyundaki en güçlü pokemon olarak gösteriliyor.

Dratini, Dragonair, Dragonite Bulmak

Dratini yakalamak istiyorsanız yapmanız gereken şey sahil kenarlarında oldukça fazla zaman geçirmektir. Dratini aynı Magikarp, Tentacool, Psyduck, Goldeen gibi denize yakın bölgelerde çıkmakta. Fakat yine de Lure Module özelliği ile birlikte Dratini’leri pokestoplarda yakalayabilirsiniz!

Oyundaki en güçlü pokemona sahip olmak öyle kolay değil. 50 adet Dratini candy ile birlikte Dratini’yi Dragonair’a evrimleyebiliyoruz. Dragonair’ı ise 100 adet Dratini candy ile Dragonite’a evrimleyebiliyoruz. Zaman alacak bir çabadan bahsetmek doğru olacaktır.

Dragonite yaratmak aynı şekilde Venusaur, Blastoise, Charizard, Alakazam, Gengar yaratmak kadar zor ama imkansız değil. Oyun içerisinde hack (hile) kullanan oyuncularla birlikte evrimlemesi çok zor gözüken bu pokemonlardan oldukça fazla bir şekilde görmeye başladık.

Yine de hileyi legal hale getirmiyoruz, kesinlikle oyundan zevk alarak emeğinizle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Resimde görüneni kutuya yazınız: *

Bunlarda İlginizi çekebilir:
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye Satış Tarihi
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye Satış Tarihi

iPhone'unuz 4.5G Destekliyor Mu? 1
iPhone’unuz 4.5G Destekliyor Mu?

@ “Et” İşareti Nasıl Yapılır ? Neden Çalışmaz? 3
@ “Et” İşareti Nasıl Yapılır ? Neden Çalışmaz?

Son 10 Yılın Survivor Şampiyonları 1
Son 10 Yılın Survivor Şampiyonları

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?
Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Kapat