Dratini, Dragonair, Dragonite Bulmak

Dratini, Dragonair, Dragonite Bulmak. Pokemon Go oyunuyla birlikte oyuncular en iyi pokemonları yakalamaya ve evrimleştirerek bu pokemonları daha güçlü bir hale getirmeye çalışıyorlar. Tabii bu uğraş öyle basit bir olay değil. Gerçekten sabırla hareket etmek gerekiyor. Günler, haftalar sonucu verdiğiniz emek ile birlikte yakaladığınız pokemonları evrimleştirerek güçlendirebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde her pokemonun özelliği farklı olsa da bazı pokemonların güçleri çok fazla. Bunlardan birisi de Dratini. Evrim sonucu Dragonair ve bir evrim sonrası da Dragonite! Oyundaki en güçlü pokemon olarak gösteriliyor.

Dratini, Dragonair, Dragonite Bulmak

Dratini yakalamak istiyorsanız yapmanız gereken şey sahil kenarlarında oldukça fazla zaman geçirmektir. Dratini aynı Magikarp, Tentacool, Psyduck, Goldeen gibi denize yakın bölgelerde çıkmakta. Fakat yine de Lure Module özelliği ile birlikte Dratini’leri pokestoplarda yakalayabilirsiniz!

Oyundaki en güçlü pokemona sahip olmak öyle kolay değil. 50 adet Dratini candy ile birlikte Dratini’yi Dragonair’a evrimleyebiliyoruz. Dragonair’ı ise 100 adet Dratini candy ile Dragonite’a evrimleyebiliyoruz. Zaman alacak bir çabadan bahsetmek doğru olacaktır.

Dragonite yaratmak aynı şekilde Venusaur, Blastoise, Charizard, Alakazam, Gengar yaratmak kadar zor ama imkansız değil. Oyun içerisinde hack (hile) kullanan oyuncularla birlikte evrimlemesi çok zor gözüken bu pokemonlardan oldukça fazla bir şekilde görmeye başladık.

Yine de hileyi legal hale getirmiyoruz, kesinlikle oyundan zevk alarak emeğinizle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazı 157 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır