Ekran Jelatini Kabarcıksız Nasıl Yapıştırılır?

Ekran Jelatini Kabarcıksız Nasıl Yapıştırılır

Ekran Jelatini yada ekran koruyucu ekranın çizilmemesi için takılır ve telefonunuzun ekranı ilk aldığınız günkü gibi çiziksiz kalır. Peki telefonunuza Ekran Jelatini Kabarcıksız Nasıl Yapıştırılır?

Ekran jelatinini kendiniz yapıştırmak istiyorsunuz ancak yapıştırırken, takarken kabarcık bırakıyorsunuz. Bu durumda ekran koruyucu yapıştırma için yapmanız gereken işlemler oldukça basit fakat dikkat gerektiriyor. İhtiyacınız olan şeyler bir yapıştırma aparatı, ekran temizleme bezi, jelatin ve selobant.

Ekran Jelatini Kabarcıksız Nasıl Yapıştırılır?

Ekran jelatini yapıştırma için

1- Ekranda parmak izi ve leke bulunmaması gerekli,

2- Toz parçacıkları tümüyle temizlenmeli,

3- Jelatin ekrana tam oturacak şekilde yapıştırılmalı,

4- Jelatinin yapışkan kısmına parmak değmemeli.

Ekran Jelatini Kabarcıksız Nasıl Yapıştırılır çözümü için yukarıdaki  videoyu izlemenizi öneririz. Çok basit bir şekilde iz bırakmadan ekran jelatinini yapıştırabilirsiniz.

 

Kaynak:
Bu yazı 125 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır