Ev Telefonunu Cep Telefonuna Nasıl Yönlendirilir ?

Arayanların sizi kolayca bulabilmesi için bulunduğunuz yerdeki Ev Telefonunu Cep Telefonuna yönlendirme yapabilirsiniz

Tatile çıktığınızda, evde yokken sizi arayanların sürekli çalıp susan ev telefonunuz yerine cep telefonunuza ulaşmasını istemez misiniz?

Sadece tek bir adım ile ev telefonunuzu, cep telefonunuza yönlendirebilirsiniz. Böylece ev telefonunuzu aradıklarında, cep telefonunuz çalar ve bu şekilde iletişim kurarsınız.

Ev Telefonunu Cep Telefonuna Nasıl Yönlendirilir ?

Yapmanız gereken tek şey *21* tuşlayıp, yanına numaranızı yazıp, kare ile sonlandırıp arama tuşuna basmaktır. Örn: *21*05ABBCDDEEF#. Bu aşamadan sonra ilgili ev telefonunu arayan herkes yazdığınız bu cep telefonuna ulaşacaktır.

Ev Telefonunu Cep Telefonuna Yönlendirme Nasıl İptal Edilir ?

Yönlendirdiğiniz ev telefonundan yönlendirmeyi iptal etmeniz için yapmanız gereken tek şey #21#’yi tuşlamaktır. Bundan sonra yeniden ev telefonunuzu arayanlar, ilgili ev telefonuna ulaşacaktır.

Yönlendirme için Alınan Ücret Nedir ?

Yönlendirme sonrası ücretlendirme, cep telefonu aranıyormuş gibi uygulanır.Yani, ev telefonunuzu arayıp, yönlendirilen cep telefonuna ulaşanlar, cep telefonu için ücret öder.

Eve İnternet Nasıl Bağlanır ? ve Evin İçine İnternet Nasıl Dağıtılır? konularımızda ilginizi çekebilir.

Bu yazı 29 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır