Facebook Messenger’ı Yüklemeden Kullanma

Facebook’un mobil web tarayıcılar üzerinden mesajları okumaya izin vermeyerek Messenger uygulamasına yönlendirmesi tarayıcı üzerinden Facebook’ta vakit geçirmek isteyen kullanıcıları kızdırdı. Uygulamayı yüklemeden Facebook mesajlarına erişmenin çok basit bir yolu var. Facebook Messenger’ı Yüklemeden Kullanmanın nasıl yapılacağını bu yazımızda anlatık.

Facebook Messenger’ı Yüklemeden Kullanma

Facebook Messenger'ı Yüklemeden Kullanma1

Problemi aşmanın yolu aslında çok basit. Mobil web tarayıcınızın menüsünden “Masaüstü sitesi iste” diyerek Facebook’un normal arayüzüne kolaylıkla ulaşabilir mesajlarınızı Facebook Messenger’ı Yüklemeden Kullanma  yoluyla rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Facebook Messenger'ı Yüklemeden Kullanma2

Facebook Messenger'ı Yüklemeden Kullanma3

Eski haline getirmek için yine aynı menüye gidip onay işaretini kaldırmanız yeterli olacaktır. Facebook Messenger’ı Yüklemeden Kullanma‘nın pratik yolunu anlatmaya çalıştık.

Facebook messenger ile ilgili sitemizde yayınlanan tüm konulara buraya tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Tam İndir (Murat Uzun)

Kaynak:
Bu yazı 131 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır