FIFA 16 ve FIFA 17 Grafik Karşılaştırması

FIFA 16 ve FIFA 17’nin grafikleri karşı karşıya geldi. Peki değişen oyun motoru ve yenilenen grafiklerle FIFA 17 nasıl bir grafik kalitesi sunuyor? İşte FIFA 16 ve FIFA 17 Grafik Karşılaştırması

İki dev futbol oyunu PES ve FIFA‘nın her yıl olduğu gibi kapışması devam ederken, oyunların bir önceki oyuna göre ne kadar geliştiği ve fiyatını hakkettiği oyuncular için önemli bir kriter.

FIFA 16 ve FIFA 17 Grafik Karşılaştırması

FIFA 17‘nin FIFA 16‘ya göre ne kadar geliştiğini ve FIFA 17’nin önceki oyuna kıyasla grafik kalitesindeki farkı göstermek isteyen çeşitli yayıncılar, FIFA 16 ve FIFA 17’yi kıyaslayan görüntüler paylaştılar.

Paylaşılan görüntülere göre çok daha güçlü yeni bir oyun motoruna geçiş yapan FIFA 17, FIFA 16’ya göre görsel olarak daha fazla detay sunabiliyor. Daha fazla görsel detayı ise oyunun daha gerçekçi olmasına katkıda bulunuyor.

fifa-16-ve-fifa-17-grafik-karsilastirmasi1

Bir önceki FIFA 16’ya kıyasla daha gerçekçi grafiklere sahip olan FIFA 17 her ne kadar daha gerçekçi grafikler kazansa da birçok kişi bu durumu sevmeyerek oyunun simülasyon haline geldiğini ve eski oyun tadının kalmadığını söylüyor. Tabii her koşulda FIFA 17 sadece görsel olarak değerlendirdiğimizde çok daha gelişmiş grafiklere sahip.

fifa-16-ve-fifa-17-grafik-karsilastirmasi2

Aynı zamanda FIFA 17 ile birlikte oyuncuların detayları çok daha arttırılmış durumda. Oyuncuların gerçek görünüme daha yakın ve detaylı ayrıntılarla FIFA 17 bu sene ayrı bir görsel kalite vaat ediyor. Öyle ki oyuncunun yüzündeki çiller bile FIFA 17’de görüntülenebiliyor.

Futbol hayranlarının merakla beklediği FIFA 17, bugün itibariyle satışa çıkmış durumda.

Bu yazı 232 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SOSYAL MEDYADA BİZ
Bizi Takip Edin:

Android Dil Öğrenme Uygulamaları

Bu yazımızda yabancı dil öğrenme uygulamaları içerisinde ön plana çıkan, İngilizce,

0 11 28 Şubat 2017

iPhone İnternet Geçmişi Silme

iPhone İnternet Geçmişi Silme nasıl yapılır ? Safari Geçmişi nasıl görüntülenir

0 13 26 Şubat 2017

Facebook Messenger’da Bedava Yılan Oyunu

Efsane telefon 3310’la gelen efsane yılan oyununu Facebook Messenger vasıtası ile

0 30 27 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.