Game of Thrones Ne Zaman Bitecek?

Game of Thrones tutkunları için uzun soluklu bir bekleyiş daha başladı. Popüler dizinin 24 Nisan’da başlayan 6. sezonu 26 Haziran’da yayınlanan 10. bölümle birlikte sona erdi. Altıncı sezona dönüp baktığımızda özellikle dokuz ve onuncu bölümlerin nefes kestiğini söyleyebiliriz. Peki Game of Thrones Ne Zaman Bitecek?

Dokuzuncu bölümde Winterfell için Ramsay Bolton ve Jon Snow’u karşı kaşıya getiren savaş, televizyon tarihinin en iyi savaş sahneleri arasına ismini yazdırdı diyebiliriz.

Game of Thrones Ne Zaman Bitecek2

Game of Thrones Ne Zaman Bitecek?

Tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olarak gösterilen Game Of Thrones’ta gözler şimdi 7. sezona çevrilmiş durumda. Bölüm başına maliyeti neredeyse 10 milyon doları bulan dizide artık sona gelinirken, dizinin yapımcılarından David Benioff, Game of Thrones’un ne zaman sona ereceğine ilişkin sıkça sorulan soruya yanıt vererek tüm merakları giderdi.

Sevindirici haber dizi iki sezon daha yayın hayatına devam edecek. Ancak iki sezon boyunca toplam 13 bölüm yayına girecek. Yedinci sezon yedi bölümden, sekizinci sezon ise altı bölümden oluşacak

Bu yazı 156 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

LG Telefon Nasıl Hızlandırılır ?

LG telefonunuz yavaşlamayamı başladı ? LG telefonunuzdaki yavaşlamalardan çok sıkılmış olabilirsiniz. Peki LG Telefon

0 17 19 Ocak 2017

Nintendo Switch Hakkında Her Şey

Nintendo Switch Nedir? Nintendo Switch’in Özellikleri Nelerdir ? Nintendo Switch’in Fiyatı

0 18 19 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.