General Mobile GM5 Plus Format Atma

General Mobile GM5 Plus format atma işlemi telefonunuzu zararlı yazılımlardan temizlerken aynı zamanda performansını da arttıracaktır. Format atmak telefonunuzu ilk aldığınız güne çevirir. Herhangi bir şekilde yazılımı silinmez bu yüzünden yazılım atma işlemi değildir. Telefonu sıfırlama olarak görülmelidir ve etkili bir çözümdür.

Telefonunuza yaptığını bu işlem sayesinde telefonun performansını azaltan tüm uygulamalardan kurtulmuş olursunuz. Telefonunuzu satacağınız zaman da format atarak kişisel bilgilerinizin silinmesini sağlayabilirsiniz. General Mobile GM 5 telefonunuzu virüslerden temizlemek için ya da hata alıyorsanız gidermek için format atma işlemini uygulayabilirsiniz.

General Mobile GM5 Plus Format Atma

Telefonunuza format atmak için kullanmanız gereken bir kısa kod tuş kombinasyonu vardır. Format tuşları olarak da bilinen bu tuşlara basılı tutarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında format işleminin resimli anlatım şeklinde uygulayabilirsiniz.

  Verileriniz silineceği için lütfen işleme başlamadan önce tüm verilerinizi yedekleyin. Bu yöntem telefonunuzun garantisini etkilemez. Kullanıcı hatası herhangi probleme yol açmaz.

General Mobile GM 5 plus format atma işleminde kullanılacak tuşlar ses açma tuşu ile güç (power) yani telefonu açma kapama tuşudur. Bu tuşlara bir süre basılı tutun ve General Mobile logosunun gelmesini bekleyin. Logo ekrana geldikten sonra güç tuşunu bırakın ses tuşuna basılı tutmaya devam edin. Recovery ekranına geleceksiniz.

Bu menüde dolaşmak için ses tuşlarını seçmek için güç tuşu+ses açma tuşunu kullanın. General Mobile telefonlarda seçme işlemi yapmak için güç tuşu basılı iken ses açma tuşuna basılmalıdır. Bu sadece General Mobile için geçerli bir işlemdir.

Menüden wipe data / factory reset menüsüne gelin ve güç tuşu basılı iken ses açma tuşuna basarak menüye giriş yapın. Buradan eğer istenirse yes all data seçelim. İstenmezse ya da seçtikten sonra Reboot System Now seçeneğini seçelim. Telefon açılıp kapanacak ve format işlemi tamamlanacaktır.

General Mobile Telefonları Modem Olarak Kullanmak

Kaynak:
Bu yazı 258 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android 7.0 WhatsApp Bildirim Sorunu

Android 7.0 Nougat güncellemesi alan telefonlarda Whatsapp bildirim gelmeme sorunları yaşanmakta.

0 17 17 Ocak 2017

iPhone Uygulama Bildirimlerini Kapatma Nasıl

iPhone uygulama bildirimlerinden rahatsız olanlar için iPhone Uygulama Bildirimlerini Kapatma Nasıl

0 27 16 Ocak 2017

Tarayıcıların Bellek Tüketimini Önlemek için

Tarayıcınız, siz internette dolaşırken açtığınız onlarca sayfa ile bilgisayar kaynaklarını tüketir.

0 19 17 Ocak 2017

En Çok Çalınan Şifreler

Geçtiğimiz yılın hack ve zararlı yazılımlar aracılığıyla hackerlar tarafından En Çok

0 17 17 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 54 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.