Google Pixel XL ve LG V20 Hız Testi

Google ve LG firmalarının amiral gemisi akıllı telefonları olan Google Pixel XL ve LG V20 Hız Testi videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

Akıllı telefon modelleri birbirleriyle karşılaştırılmaya devam ediyorlar. Çeşitli testlerde karşı karşıya gelen modellerden Google’ın Pixel XL’si ile LG’nin V20’si bu sefer hız testinde karşılaştırıldılar.

Yapılan testte Google Pixel XL ve LG V20 hızları karşılaştırılıyor. LG V20 Özellikleri için burayı, Google Pixel XL Özellikleri içinde burayı tıklayabilirsiniz..

PhoneBuff ekibi iki telefon arasında iki etaptan oluşan bir uygulama hız testi yapmış. Sırayla iki telefonda da aynı durumdayken aynı uygulamaları çalıştıran ekip, hangi telefonun etapları daha hızlı bitireceğine bakmış.

PhoneBuff youtube kanalı tarafından hazırlanan hız testi videosunda LG V20 ve Google Pixel XL ile 16 farklı oyun ve uygulama sırayla açılıyor. 16 uygulama 2 tur olarak açılıyor.

Böylece her iki telefonun hem oyun/uygulama açılış hızları test ediliyor hem de telefonların çoklu uygulama çalıştırma hızları test ediliyor.

Yapılan testte ilk turu Google Pixel XL 1 dakika 36 saniyede tamamlayarak önde bitiriyor. LG V20 ise 1. turu 1 dakika 43 saniyede tamamlıyor.

Ancak 2. turda LG V20 arayı kapatıp turu 2 dakika 27 saniye ile önde bitiriyor. Google Pixel XL ile testi 2 dakika 57 saniyede bitiyor.

Google Pixel XL ve LG V20 Hız Testi

Yapılan teste göre Google Pixel XL hızlı ancak çoklu uygulama çalıştırma konusunda LG V20 daha hızlı. Testin kazananı LG V20.

Kaynak: teloji
Bu yazı 116 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android için 5 Ücretsiz Ses

Akıllı telefonunuzda ses kaydı almak için kullanabileceğiniz Android için 5 Ücretsiz

0 41 10 Ocak 2017

İnternette En Yaygın 7 Virüs

Bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası virüsler bilgilerinizi çalar ve bilgisayarınızı çökertirler. Bu

0 24 15 Ocak 2017

Fazla Bilgisayar Kullanmanın Zararları Nelerdir

Aşırı bilgisayar kllanımının vücudumuzda oluşturduğu bir takım zararlar vardır. Fazla Bilgisayar

0 4 16 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 49 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.