GTA 5 Patlayan Note 7 Modu

Çılgın GTA 5 mod yapımcıları patlayıp çatlayan Galaxy Note 7 telefonları GTA 5 Patlayan Note 7 Modu ile hunharca trollediler. İlgilenirseniz Samsung Galaxy Note 7 Neden Patlıyor? yazımızada bakabilirsiniz.

Hatırlanacağı üzere Samsung’un son amiral gemisi olması planlanan Galaxy Note 7 bataryasında yaşanan problemden ötürü alev alıyordu. Yaşanan birkaç farklı olayda Note 7 telefonlar maddi hasara ve yaralanmalara sebep olmuşlardı. Hatta uluslararası uçuşlara Galaxy Note 7 telefonların alınması bile yasaklanmıştı. Sonuçta Samsung, özel bir özür videosu yayınlayarak Note 7 telefonları geri çağırmak zorunda kalmıştı. Anlaşılan o ki Samsung, GTA 5 içindeki Note 7 telefonları unutmuş.

GTA 5 Patlayan Note 7 Modu

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu bize oyun içinde Note 7 telefonları bir iletişim aracı olarak değil, bir silah olarak kullanabilme imkanı veriyor. Bu telefonları almak için de GSM veya teknoloji marketler yerine silah dükkanlarının yolunu tutuyoruz. Note 7’leri satın aldıktan sonra bu telefonları tıpkı bir yapışkan bomba gibi arabaların üstüne yapıştırabiliyor veya sağa sola fırlatabiliyoruz. Bu sayede Los Santos sokaklarında terör estirebilmemiz mümkün.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu, ücretsiz olarak indirip oyuna ekleyebileceğiniz bir mod. Fakat bu mod resmi bir GTA 5 modu veya içeriği olmadığı için eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu aktifken oyunun online moduna girmemenizi, modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu’nu indirmek ve kurulum talimatlarını görmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

GTA 5 Patlayan Note 7 Modu İNDİR

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu Nasıl Yüklenir?

– w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr and w_ex_pe.ytd adlı dosyayı GTA 5’in kurulu olduğu klasör içindeki updatex64dlcpackspatchday8ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayın.

– Eğer patchday8ng klasörü yoksa dosyayı updatex64dlcpackspatchday3ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayabilirsiniz

Bu yazı 121 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android için 5 Ücretsiz Ses

Akıllı telefonunuzda ses kaydı almak için kullanabileceğiniz Android için 5 Ücretsiz

0 41 10 Ocak 2017

İnternette En Yaygın 7 Virüs

Bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası virüsler bilgilerinizi çalar ve bilgisayarınızı çökertirler. Bu

0 24 15 Ocak 2017

Fazla Bilgisayar Kullanmanın Zararları Nelerdir

Aşırı bilgisayar kllanımının vücudumuzda oluşturduğu bir takım zararlar vardır. Fazla Bilgisayar

0 4 16 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 49 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.