Instagram’da İstenmeyen Filtreler Nasıl Gizlenir ?

Instagram'da İstenmeyen Filtreler Nasıl Gizlenir

Instagramda her fotoğraf çektiğinizde bir sürü filtre çıkar. Bu filtrelerin arasında kaybolmadan sadece istediğiniz filtrelerin çıkmasını sağlamak için Instagram’da İstenmeyen Filtreler Nasıl Gizlenir yazımızı hazırladık.

Her fotoğraf çektiğinizde Instagram‘ın o uçsuz bucaksız filtrelerinin arasında kaybolmaktan sıkıldınız mı? Artık bundan kurtulmanın basit bir yolu var.

Instagram’da İstenmeyen Filtreler Nasıl Gizlenir ?

Instagram’ı açıp fotoğrafınızı çekin ve ekranın alt kısmındaki filtreleri sağa doğru bitinceye kadar sürükleyin.

En sonda Yönet isimli butonu gördüğünüzde ona basın.

Instagram'da İstenmeyen Filtreler Nasıl Gizlenir
Bu butona bastığınızda önünüze çıkan ekranda filtreleri devre dışı bırakmak ya da aktifleştirmek için sağındaki seçim kutusunu kullanabilir, sıralamasını ise filtrenin solundan tutup taşıyarak değiştirebilirsiniz.

Instagram'da İstenmeyen Filtreler Nasıl Gizlenir

Ve bitti.

Böylece Instagram’da sadece istediğiniz filtreleri kullanabilirsiniz.

Twitter ile başlayıp instagram ile devam eden ve facebook’un da desteklemesiyle son noktasına ulaşan hashtag sosyal medya dendiğinde akla gelen en önemli terimlerden biri. 2016’nın En Popüler Instagram Hashtagleri‘ni merak diyorsanız için burayı tıklayabilirsiniz.

Instagram Snapchat benzeri olan Hikayeler özelliğini duyurmuştu. Instagram Hikayeleri Bilgisayardan İzlemek için neler yapacağınızı merak ediyorsanız burayı  tıklayabilirsiniz.

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da, kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu konulardan biri de spam yorumlara maruz kalmasıydı.  Peki Instagram’da Yorumlar nasıl kapatılır yada filtrelenir ?

İnstagram Kullananlar İçin 5 Mükemmel Bilgisayar Uygulaması !

Bu yazı 28 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Zyxel Modem İnternet Sorunu Çözümü

Bazı Zyxel modem kullanıcıları internete bağlanma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu yazımızda

0 8 3 Aralık 2016
Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır