iOS 10 Gizli Mesaj Nasıl Gönderilir?

iOS 10 Gizli Mesaj Nasıl Gönderilir? Filmlerdeki gibi gizli bir mesaj göndermek istediniz mi ?Bu mesaj sadece belli bir ışık altında bakınca ortaya çıkacak tarzı. Böyle bir mesajı iOS 10 ile göndermek mümkün. İşlemin ismi görünmez mürekkep.

Görünmez Mürekkep stili bir mesaj gönderdiğinizde karşı taraf fotoğraf veya metin çerçevesi görecek. Ama içeriği siyah ve beyaz noktalarla kaplı olacak. Mesajı görmek için mesaj üzerinde parmağı aşağıya çekmek gerek. Bıraktıktan sonra mesaj tekrar görünmez olacak. Bu olayın sadece iMessage da çalıştığını unutmayın.

iOS 10 Gizli Mesaj Nasıl Gönderilir?

Adım 1: Mesaj uygulamasını açıp iletinizi yazın yada emoji seçin. Ayrıca kamera simgesine tıklayıp resim de seçebilirsiniz.

ios-10-gizli-mesaj-nasil-gonderilir1

Adım 2: Mesajı oluşturma işiniz bittiğinde sağda beliren mavi oka basılı tutun.

ios-10-gizli-mesaj-nasil-gonderilir2

Adım 3: Çeşitli animasyonların/efektlerin olduğu bir menü açılacak. Oradan görünmez mürekkebi seçip mavi oka tıklayın.

ios-10-gizli-mesaj-nasil-gonderilir3

 

iOS 10 Yükleme Rehberi!

Bu yazı 108 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır