iOS 10’da El Fenerinin Parlaklığını Ayarlama

iOS 10'da El Fenerinin Parlaklığını Ayarlama

Kontrol Merkezi’nde el feneri simgesini 3D Touch ile kullanarak da parlaklığı ayarlayabilirsiniz. Parlak, Normal ve Az Işık olarak el fenerinin parlaklığını rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu yazımızda iOS 10’da El Fenerinin Parlaklığını Ayarlama ‘yı nasıl yapabileceğinizi sizinle paylaşacağız.

 iOS 10’da El Fenerinin Parlaklığını Ayarlama

Adım 1: Kontrol Merkezi’ni ekranın alt kısmından yukarıya doğru çekme hareketi yaparak açın.

iOS 10'da El Fenerinin Parlaklığını Ayarlama

Adım 2: Gelen Kontrol Merkezi Ekranı’nın sol alt köşesinde yer alan el feneri simgesine biraz baskılı dokunun. Parlak Işık, Normal Işık ve Az Işık seçenekleri ekrana gelecektir. Dilediğiniz ışık miktarı için seçim yapabilirsiniz.

iOS 10'da El Fenerinin Parlaklığını Ayarlama

iOS 10 Bilinmeyen Özellikleri

Seçtiğiniz ışık miktarına bağlı olarak, flaş parlaklıklığı değişecektir. Özellikle yüksek ışık miktarının gerekmediği durumlarda az ışık miktarının oldukça tatmin edici olduğunu söyleyelim. Kontrol Merkezin’de 3D Touch yeteneğini ayrıca Zamanlayıcı, Hesap Makinesi veya Fotoğraf Makinesi simgeleri üzerinde de kullanabilirsiniz.

Bu yazı 64 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Zyxel Modem İnternet Sorunu Çözümü

Bazı Zyxel modem kullanıcıları internete bağlanma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu yazımızda

0 25 3 Aralık 2016
Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır