iOS 9.3.3 Uyumlu Tweak Listesi!

iOS 9.3.3 Uyumlu Tweak Listesi

PanGu iOS 9.3.3 Jailbreak aracını dün yayınlamıştı. iOS 9.3.3 Jailbreak nasıl yapılır? rehberimize buradan ulaşabilir ve iOS’e Jailbreak sayesinde yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Cydia’da yer alan Tweak’ler sayesinde iOS’i baştan aşağı değiştirebilir, yeni özellikler ekleyebilir ve kullanmadığınız özellikleri de kapatabilirsiniz. İşte iOS 9.3.3 Uyumlu Tweak Listesi

Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta Tweak’lerin iOS 9.3.3 ile uyumlu olup olmadığı. Eğer uyumsuz bir Tweak yüklerseniz cihaz çökebilir ve Restore işlemi ile sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.Henüz iOS 9.3.3 ile uyumlu olmayan birçok popüler Tweak‘in, ay içerisinde güncellenerek yeni sürüm ile uyumlu hale geleceğini belirtelim.

iOS 9.3.3 Uyumlu Tweak Listesi

iOS 9.3.3 Uyumlu Tweak Listesi-1

Tweak Listesinin tamamı için tıklayın

Bu yazı 192 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Zyxel Modem İnternet Sorunu Çözümü

Bazı Zyxel modem kullanıcıları internete bağlanma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu yazımızda

0 25 3 Aralık 2016
Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır