IOS ve Android için Sağlık/Fitness Uygulamaları

Bu yazımızda günlük aktivitelerinizi ve beslenme düzeninizi kayıt altına alma ve değerlendirmeye yarayan IOS ve Android için Sağlık/Fitness Uygulamaları ‘nı sizler için derledik.

Beslenme düzeni oluşturmada, sportif aktivitelere yönlendirmede, doğru gıdalara yönelerek kilo vermede mobil uygulamalar oldukça etkili olabiliyor. Spor yapan, sağlığına dikkat eden ve düzenli şekilde beslenen kişiler, bu uygulamalarla birlikte durumu kontrol altında tutabilir.

IOS ve Android için Sağlık/Fitness Uygulamaları

IOS ve Android için Sağlık/Fitness Uygulamaları listemizde bulunan uygulamalar belirli bir beslenme düzeni oluşturma, sportif aktivitelere yönlendirme ve doğru gıdalara yönelerek kilo vermede size yardımcı olacaktır.

Nike+ Training Club

Nike Training Club, Nike tarafından geliştirilmiş ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz, daha çok kadınlar hedef alınarak tasarlanmış bir evde egzersiz yapma uygulamasıdır.

IOS ve Android için Sağlık Fitness Uygulamaları

Uygulamayı indirdiğinizde ilk olarak yapmanız gereken şey, egzersiz türünü seçmek. Ardından da kendi seviyenizi başlangıç, orta ve ileri seçeneklerinden birini seçerek belirliyorsunuz. Uygulama da size ona göre egzersizler sunuyor.

Uygulama ile 15, 30 ve 45 dakikalık egzersizleri nerede olursanız olun herhangi bir ekstra alet olmadan yapabilirsiniz. 100’den fazla Nike’ın profesyonel eğitmenleri ve profesyonel atletler tarafından geliştirilmiş egzersiz uygulamada sizleri bekliyor.

Bütün egzersizler adım adım ve videolar eşliğinde size sunuluyor. Aynı zamanda sizi motive tutmak için sesli rehber de bulunuyor. Bütün egzersiz tarihinizi ve gelişmenizi de daha sonra uygulamadan görüntüleyebiliyorsunuz.

Eğer siz de evde egzersiz yapmaya başlamak istiyorsanız, Nike Training Club’ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndir : iOS, Android

IOS ve Android için Sağlık/Fitness Uygulamaları ‘nın devamı için diğer sayfaya geçiniz.

Bu yazı 144 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android Telefon Nasıl Hızlandırılır ?

Android telefonunuz yavaşlamayamı başladı ? Uygulamalar, widget’ler telefonunuz yavaşladı ve telefonunuzdaki

0 13 18 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 58 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.