iPhone Mesajlarda Çıkartma Nasıl Gönderilir ?

iPhone Mesajlarda ”Çıkartma” Nasıl Gönderilir

iOS 10’un en çok beğenilen özelliklerinden birisi de mesajlar uygulaması. Yeni mesajlar uygulaması ile; animasyonlar, taslaklar, daha yeni emojiler, 3.parti uygulamalar ve sticker paketleri geldi. Peki iPhone Mesajlarda ”Çıkartma” Nasıl Gönderilir ?

Appple IOS 10 ile bir çok yeni özellik getirdi. iOS 10’da Bulunan 41 Yeni Özellik  yazımızda bunları detaylı olarak anlatmıştık.

IOS 10 ile mesajlar artık daha özellikli ve kullanıcıların bu müthiş çıkartmaları göndermeleri mümkün olacak. Zaten mümkün olan 4 çıkartma paketinin yanında yeni indirebileceğiniz farklı çıkartmalarla daha fazla stickers’lara sahip olabilirsiniz.

iPhone Mesajlarda ”Çıkartma” Nasıl Gönderilir ?

1-Mesajlar uygulamasını açın ve mesaj yazma boşluğuna tıklayın.
2-Ardından AppStore butonuna dokunun.
3-Mağaza‘ya girin.

ios 10 cikarma gonderme

Size sunulan çıkartmalar sıralanacak ve beğendiklerinizi iTunes şifrenizle yada dokunmatik kimlik doğrulamalası sayesinde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.
ios 10 cikartma

Bu yazı 19 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Zyxel Modem İnternet Sorunu Çözümü

Bazı Zyxel modem kullanıcıları internete bağlanma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu yazımızda

0 8 3 Aralık 2016
Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır