iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Türkiye’de iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir? Bu yazıda iPhone’lara Pokemon GO kurmayı anlatacağız. Bunu yaparken bazı yardımcılara ihtiyacımız var. Hemen konumuza geçelim.

iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir?

Bildiğiniz gibi oyun birkaç ülke dışında hiçbir uygulama marketine açılmadı. Apple iPhone’larda bu engeli aşmak Android tarafındaki kadar kolay değil. Fakat size iPhone üstünden yapacağınız birkaç yöntemle Pokemon GO kurmanın ”mümkün olan” en kolay yolunu anlatacağız. Biz aşağıdaki yolu izleyerek uygulamayı yükledik.

iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir1

  • App Store uygulamasına girerek Apple ID hesabınızdan çıkış yapın. iCloud hesabınız varsa ondan da çıkış yapmayı unutmayın. Şimdi adım adım ilerleyelim.
 iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir2
  • Genel – Dil ve Bölge yolunu izleyin ve United States’i seçin. Ardından dilini de İngilizce olarak değiştirin. Cihazın ekranı birkaç saniye kapanıp tekrar açılacak. Bölge ve dil ayarlarınız İngilizce olarak değişecektir.
iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir3
iPhone’a Pokemon GO Nasıl Yüklenir konumuzun devamı için diğer sayfaya geçiniz.
Bu yazı 722 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.