iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir?

iPhone ve iPad‘ler varsayılan olarak kişi listenizdeki numaraları gri bir daire içinde gösterirler. Bunun herhangi bir işlevi olmadığı gibi aslında o sıkıcı dairelerin yerini fotoğraflarla değiştirebilirsiniz. Bunu yapmaksa oldukça basit. iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir sorusunun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Facebook bunu sizin için otomatik olarak yapıyor. Facebook‘ta ki arkadaşlarınız aynı zamanda kişi listenizde ekliyse kontaklarınız arasında fotoğrafıyla görüntüleniyor. Ancak cihazınız Facebook adresinizle eşli değilse bu işe yaramayacaktır. Bu durumda manuel olarak yapmanız gerekiyor.

iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir?

Kişiler uygulamasını çalıştırın bunun için ana ekranınızda ahize simgesini içeren yeşil uygulamayı kullanın.

iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir1

Fotoğraf eklemek istediğiniz kişiyi bulun ve sağ yukarıdan Düzenle yazısına dokunun. Düzenle butonunu kullandıktan sonra yeni ekranda artık gri dairenin içini Fotoğraf Ekle yazısı alacak. Bu yazıya dokunduktan sonra kameranızı kullanarak bir fotoğraf alabilir ya da mevcut medyalarınız arasından seçim yapabilirsiniz.,

Seçim yaptıktan sonra fotoğrafın bir önizlemesini daire içinde göreceksiniz. Daire fotoğrafın küçük halinde görüneceği alanı gösteriyor. Bunu hizaladıktan sonra seçimizi tamamlayın. Daha sonra Düzenle sayfasını sağ yukarıdan onaylayın. Hepsi bu. Artık biri sizi aradığında onu fotoğrafıyla beraber görebileceksiniz.

Bu yazı 189 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

LG Telefon Nasıl Hızlandırılır ?

LG telefonunuz yavaşlamayamı başladı ? LG telefonunuzdaki yavaşlamalardan çok sıkılmış olabilirsiniz. Peki LG Telefon

0 22 19 Ocak 2017

Nintendo Switch Hakkında Her Şey

Nintendo Switch Nedir? Nintendo Switch’in Özellikleri Nelerdir ? Nintendo Switch’in Fiyatı

0 20 19 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.