iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir?

iPhone ve iPad‘ler varsayılan olarak kişi listenizdeki numaraları gri bir daire içinde gösterirler. Bunun herhangi bir işlevi olmadığı gibi aslında o sıkıcı dairelerin yerini fotoğraflarla değiştirebilirsiniz. Bunu yapmaksa oldukça basit. iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir sorusunun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Facebook bunu sizin için otomatik olarak yapıyor. Facebook‘ta ki arkadaşlarınız aynı zamanda kişi listenizde ekliyse kontaklarınız arasında fotoğrafıyla görüntüleniyor. Ancak cihazınız Facebook adresinizle eşli değilse bu işe yaramayacaktır. Bu durumda manuel olarak yapmanız gerekiyor.

iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir?

Kişiler uygulamasını çalıştırın bunun için ana ekranınızda ahize simgesini içeren yeşil uygulamayı kullanın.

iPhone’da Kişilere Fotoğraf Nasıl Eklenir1

Fotoğraf eklemek istediğiniz kişiyi bulun ve sağ yukarıdan Düzenle yazısına dokunun. Düzenle butonunu kullandıktan sonra yeni ekranda artık gri dairenin içini Fotoğraf Ekle yazısı alacak. Bu yazıya dokunduktan sonra kameranızı kullanarak bir fotoğraf alabilir ya da mevcut medyalarınız arasından seçim yapabilirsiniz.,

Seçim yaptıktan sonra fotoğrafın bir önizlemesini daire içinde göreceksiniz. Daire fotoğrafın küçük halinde görüneceği alanı gösteriyor. Bunu hizaladıktan sonra seçimizi tamamlayın. Daha sonra Düzenle sayfasını sağ yukarıdan onaylayın. Hepsi bu. Artık biri sizi aradığında onu fotoğrafıyla beraber görebileceksiniz.

Bu yazı 243 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SOSYAL MEDYADA BİZ
Bizi Takip Edin:

Android Dil Öğrenme Uygulamaları

Bu yazımızda yabancı dil öğrenme uygulamaları içerisinde ön plana çıkan, İngilizce,

0 11 28 Şubat 2017

iPhone İnternet Geçmişi Silme

iPhone İnternet Geçmişi Silme nasıl yapılır ? Safari Geçmişi nasıl görüntülenir

0 13 26 Şubat 2017

Facebook Messenger’da Bedava Yılan Oyunu

Efsane telefon 3310’la gelen efsane yılan oyununu Facebook Messenger vasıtası ile

0 30 27 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.