iTunes 12.4 Yayınlandı

Apple, bazı küçük tasarım değişiklikleri ve önemli hata düzeltmeleri içeren iTunes 12.4 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme  iTunes 12.3’ün Eylül ayında yayınlanmasından sonraki ilk güncelleme oldu.

iTunes 12.4 ile bu ayın başlarında paylaştığımız gibi yeniden tasarlanmış medya seçicinin mevcut navigasyon simgeleri değişerek, Müzik, TV şovları, filmler ve diğer içeriğin arasında geçiş yapmak için kullanılabiliyor. Ayrıca bu güncelleme ile menü özelleştirilebilir hale getirilerek kullanılmayan iTunes bölümlerinin gizleyebilme özelliği geldi. Artık ileri ve geri düğmeleri farklı bölümler arasında gezinmek için kullanılabiliyor.

Bugünkü güncelleme ile ayrıca iTunes’da saklanan müziklerin silinmesine neden olan sorunun giderildiği düşünülüyor. Bu sorundan az sayıda kullanıcının etkilendiği bilinse de Apple sorun ile ilgili bir güncelleme yayınlayacağını bildirmişti.

iTunes 12.4, iTunes üzerindeki yazılım güncelleme bölümünden yada Apple.com’daki iTunes bölümünden indirilebilir.

Bu yazı 250 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

LG Telefon Nasıl Hızlandırılır ?

LG telefonunuz yavaşlamayamı başladı ? LG telefonunuzdaki yavaşlamalardan çok sıkılmış olabilirsiniz. Peki LG Telefon

0 15 19 Ocak 2017

Nintendo Switch Hakkında Her Şey

Nintendo Switch Nedir? Nintendo Switch’in Özellikleri Nelerdir ? Nintendo Switch’in Fiyatı

0 17 19 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.