LG V20 Ekran Görüntüsü Alma

Bu yazımızda LG V20 Ekran Görüntüsü Alma işlemini nasıl yapılacağını anlatacağız.LG V20 ile ekran görüntüsü alma işlemi birçok android telefon ve lg telefonla aynı şekilde yapılmaktadır

LG V20 uzun süren bekleyişin ardından nihayet tanıtıldı.  LG V20 Özellikleri  ni detaylı olarak bu yazımızda anlatmıştık.

G5’te kısmen modüler yapılı bir tasarım karşımıza çıkaran LG, V20’de modüler tasarımı rafa kaldırıyor. Çıkarılabilir pile sahip bir tasarım sunan LG V20, MIL-STD-810G sertifikası sayesinde 120 cm yükseklikten ve farklı açılardan düşmelerde herhangi bir hasar almamayı başarıyor. Daha detaylı bilgiler için LG V20 Özellikleri  yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

LG G5 ve V10 modelleriyle karşılaştırıldığında V20 daha köşeli bir tasarım sunuyor. Telefon titanyum, pembe ve gümüş renk seçenekleri eşliğinde piyasaya çıkacak.

LG V20 ekran görüntüsü alma nasıl yapılır ? LG V20 ile ekran görüntüsü alma işlemi birçok android telefon ve lg telefonla aynı şekilde yapılmaktadır.

LG V20 Ekran Görüntüsü Alma

LG V20 ekran görüntüsü almak için telefonun arkasında yer alan Güç düğmesi ve telefonun yan tarafında bulunan Ses kısma düğmesine aynı anda basıp 1-2 saniye kadar bekleyin. Telefonun ekranı parlayacak bir deklanşör sesi gelecek ve ekran resmi çekilecektir.

LG V20 Ekran Görüntüsü Alma

Güç Düğmesi + Ses Kısma düğmesi kombinasyonu ile ekran görüntüsü aldığınız zaman ekran resmi telefona kaydedilir. Telefona kaydedilen ekran görüntülerine Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.

LG V20 Özellikleri

LG V20’nin 5 Müthiş Özelliği

Kaynak: teloji
Bu yazı 199 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

iPhone Whatsapp Sohbet Yedekleme ve

iPhone Whatsapp Sohbet Yedekleme ve Geri Yükleme için iPhone’da iCloud yedekleme

0 1 20 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.