LG V20 Ekran ve Kasa Özellikleri

Akıllı telefon alırken önemli hususlardan biri ekran ve kasadır. LG  V20 ekran boyutu, kasa özellikleri, kalınlığı, ağırlığı ve çözünürlüğü ile ilgili bilgileri LG  V20 Ekran ve Kasa Özellikleri yazımızda sizlere sunuyoruz.

LG  V20 Ekran ve Kasa Özellikleri

LG V 20 159.7 x 78.1 x 7.6 mm kasa ölçülerine sahip.Yine phablet modellerden sayılabilecek olan LG V20, 5.7 inçlik bir ekrana sahip. 1440×2560 (2K)  çözünürlükte IPS LCD ekranı 513 ppi değerindeki ölçüleri ile büyük ekranlı mobil cihazlar arasında yer almasına rağmen 174 gram ağırlığı ve 7.6 mm inceliği ideal seviyede. Hatta bir çok cihazlara göre iddialı ölçüler. 2K çözünürlüğündeki ekranı geniş kasasının üzerinde %72.40 ekran gövde oranı ile  ilgi çekici duruyor. Ekran Corning Gorilla Glass 4 ile korunuyor.

Ağırlık ve kasa ölçüleri birbirine denk olarak geliştirimiş. Performans ile ekran dengesi de başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş.

LG  V20 ‘in daha detaylı özellikleri için sitemizde bulunana yazımızıda okuyabilirsiniz.

LG V20 Özellikleri ve Fiyatı

LG V20’nin 5 Müthiş Özelliği

LG V20 Ekran Görüntüsü Alma

Bu yazı 191 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.