Netflix Üyelikleri Türkiye’de Ne Kadar?

Netflix Üyelikleri Türkiye’de Ne Kadar? 22 Eylül‘de düzenlediği basın toplantısıyla beraber Türkiye‘de Türkçe hizmetlerini ve yenilenen fiyatlarını açıklayan Netflix, Türkiye’deki adımlarını atmaya devam ediyor.

Netflix üyelikleri Türkiye’de ne kadar?

Daha önce Euro olarak fiyatlandırılan ücretler, Türkçe içeriklerle beraber Türk parasına da çevirilmişti. Basic üyelik 15.99 TL, standart üyelik 27.99 TL olurken, Premium servis ise aylık 39.99 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Mevcut pazara baktığımızda operatörlerle anlaşmayan Netflix’in ve Netflix’in önündeki en büyük engel ise Türkiye’deki Adil Kullanım Kotası sorunu. 4K ya da Full HD içerik izlemek isteyen kullanıcıların AKK dolduktan sonra yaşayacakları hız kaybı ciddi anlamda düşündürücü.

Netflix’in Türkiye’de ilk operatör anlaşması

Spotify ile anlaşmasıyla kullanıcılarına Spotify Premium abonelik fırsatı sunan Vodafone, Netflix ile de anlaştı ve Vodafone kullanıcıları daha uygun fiyatlara Netflix kullanıcısı da olabilecekler.

Vodafone Red aboneleri ayda sadece 9,90 TL’ye 1 GB internet paketi satın alarak 83,99 TL değerinde 3 aylık hediye Netflix üyeliği alabilecek.

Netflix lansmanına özel geliştirilen yeni 4.5G Red 10 tarifesiyle abonelere 3 ay hediye Netflix üyeliğinin yanı sıra ayda sadece 69 TL’ye 10 GB mobil internet ve her yöne 2000 dakika sunulacak.

Vodafone’un Netflix lansmanına özel olarak geliştirdiği yeni “4.5G Red 10” tarifesindeki aboneler hiçbir ek ücret ödemeden, diğer Red aboneleri ise ayda sadece 9,90 TL’ye 1 GB internet paketi alarak 83,99 TL değerinde 3 aylık hediye Netflix üyeliğine sahip olabilecek.

Bakalım önümüzdeki günlerde özellikle internet kotaları noktasında Türk Telekom ve Turkcell Superonline ile Netflix’in bir anlaşması olacak mı merakla bekliyoruz.

Netflix’te Yayınlanacak Yerli Diziler

En İyi 10 Netflix Dizisi

Netflix’de Altyazı Sorunu Nasıl Çözülür?

Netflix Nedir ? Netflix Nasıl İzlenir?

Bu yazı 152 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android 7.0 WhatsApp Bildirim Sorunu

Android 7.0 Nougat güncellemesi alan telefonlarda Whatsapp bildirim gelmeme sorunları yaşanmakta.

0 23 17 Ocak 2017

iPhone Uygulama Bildirimlerini Kapatma Nasıl

iPhone uygulama bildirimlerinden rahatsız olanlar için iPhone Uygulama Bildirimlerini Kapatma Nasıl

0 31 16 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 55 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.