Ölen Pokemon Nasıl Canlandırılır?

Canı azalmış pokemonları güçlendirmek için öncelikle revive itemine ihtiyacımız var. Detaylı bir şekilde bu itemin içeriğine değinmeyeceğim ama revive iteminin level atladığımız zaman ödül olarak verildiğinin altını çizmekte fayda var. Bunun dışında kullanımının da oldukça basit olduğunu anlatalım.Ölen Pokemon Nasıl Canlandırılır?

 Ölen Pokemon Nasıl Canlandırılır?

Bunun için öncelikle revive itemine sahip olmamız gerektiğinden bahsettik. Bunun dışında zorlu bir mücadeleye girmemiz ve sonrasında pokemonumuzun canının azalmış olması da gerekiyor. Şimdi yapılacakları adım adım yazalım.

İlk yapmamız gereken şey poketopa tıklamaktır. Karşımıza çıkan ekrandan İtems kısmına tıklıyoruz. Zaten tıklanacak seçeneklerin sayısı çok fazla olmadığı için oyunu oynarken yada yönlendirilirken de zorluk çekmiyorsunuz. Karşımıza sahip olduğumuz itemlerin bir listesi çıkacak. Bu liste üzerinde revive itemini buluyoruz.

Revive itemi canı tamamen azalmış pokemonların yeniden hayata getirilmesinde kullanılan bir itemdir. Bu itemi kullandıktan sonra ölmüş pokemonlarımızı yeniden canlandırıyoruz. Bir miktar canı artan bu pokemonumuzu daha sonra istersek potion itemini kullanarak daha güçlü bir hale getirebiliyoruz. Bunun için iki iteminde birden bulunması gerektiğinin altını çizelim. İki itemde oyunun en önemli levellerinden biri olan beşinci levelden itibaren kazanmaya başladığımız itemler arasında yer almaktadır.

Kaynak: 2abi
Bu yazı 196 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android için 5 Ücretsiz Ses

Akıllı telefonunuzda ses kaydı almak için kullanabileceğiniz Android için 5 Ücretsiz

0 43 10 Ocak 2017

İnternette En Yaygın 7 Virüs

Bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası virüsler bilgilerinizi çalar ve bilgisayarınızı çökertirler. Bu

0 28 15 Ocak 2017

Fazla Bilgisayar Kullanmanın Zararları Nelerdir

Aşırı bilgisayar kllanımının vücudumuzda oluşturduğu bir takım zararlar vardır. Fazla Bilgisayar

0 11 16 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 49 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.