Outlast 2 Demo Versiyonu Nasıl İndirilir ?

Outlast 2 Demo Versiyonu Nasıl İndirilir ?

Outlast oyunu uzun süren ayrılıktan sonra bir kez daha bizlerle. 2017 yılında çıkacak olan Outlast 2 için demo versiyonu geldi. Peki Outlast 2 Demo Versiyonu Nasıl İndirilir ?

Outlast 2 Demo sonunda bizlerle. İlk oyunuyla bizleri korkutmayı, gerilim hattının en uç noktalarında ilerletmeyi başaran Red Barrels, Outlas 2 ile geri dönüyor. Outlast 2 Demo Steam, Ps4 ve Xbox One için indirmeye açıldı.

Outlast 2 Demo Versiyonu Nasıl İndirilir ?

Oyunun Steam versiyonunu indirmek konusunda hiçbir sıkıntı bulunmuyor. Tek yapmanız gereken Mağaza sayfasına girip, arama çubuğuna Outlast Demo yazmak. Açılan sayfada Outlast Demo İndir seçeneğine tıklayarak oyunu kolayca PC için indirebilirsiniz.

Outlast 2 Demo Versiyonu Nasıl İndirilir ?

Oyunun PlayStation 4 versiyonunu ülkemizde indirmek ise biraz sıkıntılı. Outlast Demo şimdilik Türkiye için erişime açılmadı. Eğer demoyu oynamak istiyorsanız US PSN, yani Amerika PlayStation hesabına ihtiyacınız var. Yeni bir PSN hesabı oluşturup, bunu US olarak belirlerseniz kolayca oyunu buradan indirebilirsiniz.

Outlast 2 Demo Xbox One versiyonu da aynı şekilde işliyor. Yine kendi hesabınız değil, Amerika bazlı bir Xbox Live hesabına ihtiyacınız var. Hesap açtıktan sonra demoyu buradan indirebilirsiniz.

Eğer yeni hesap açmak yerine beklemeyi tercih ediyorsanız sizin bileceğiniz iş, çünkü 1 Kasım‘da Red Barrels Outlast 2 demoyu marketlerden kaldıracak. Outlast 2 ise PC, PS4 ve Xbox One için 2017‘nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Bu yazı 96 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır