Teknoloji Dolabı

Pantheon War – Pandora’nın Kutusu Giriş Rehberi

Pantheon War – Pandora’nın Kutusu Giriş Rehberi

Pantheon War: Pandora’nın Kutusu oyunu Türkiye’de büyük yankı uyandırdı. Binlerce oyunseverin tarayıcı üzerinden oynabildiği oyun, hiçbir indirme gerektirmeden son teknoloji sistemi ve antik tanrıları konu edindiği mitolojik hikayesi ile oyuncuları, büyülü dünyasına davet ediyor. Türkçe olarak yayınlanan oyun, alınan bilgiye göre sunucularını da Türkiye’ye taşımış durumda! Bu blogda son dönemin popüler oyunu Pantheon War ile RPG dünyasına nasıl giriş yapacağınızı Pantheon War – Pandora’nın Kutusu Giriş Rehberi yazımızda anlatmaya çalışacağız.

Pantheon War – Pandora’nın Kutusu Giriş Rehberi

Öncelikle oyunun bizlere neler sunduğunu kısaca özetleyelim:

  • Otomatik Atak Sistemi
  • Krallık Sistemi
  • Mitolojik Uzay Savaşları
  • Sunucular Arası Çarpraz Savaşlar
  • Sürekli Düzenlenen BOSS Etkinlikleri

Pantheon War: Pandora’nın Kutusu Oyununa Giriş ve Karakter Seçimi

İlk olarak oyuna girmek için bu bağlantıya tıklamanız gerekiyor. Oyun tarayıcı üzerinden oynandığınızdan buradan kayıt olmalısınız. Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir karakter seçim ekranı çıkacak. Savaşçı, büyücü ya da avcı arasından bir seçim yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz. Karakter adınızı da seçtikten sonra “Oyna” deyin ve RPG dünyasına giriş yapın. Başladıktan sonra oyun sizi otomatik olarak yönlendirecektir.

Pantheon War Karakter Seçimi

Otomatik Atak Sistemi

Pantheon War: Pandora’nın Kutusu’na üye olup karakter seçiminizi yaptıktan sonra sırada oyunu nasıl oynayacağınız var. Pantheon War: Pandora’nın Kutusu gerek hikayesi gerekse oynanışıyla oyunculara büyük kolaylık sağlıyor diyebilirim. Otomatik atak sistemi sayesinde yorulmadan görevleri yerine getirebildiğiniz oyunda, kısa zamanda çok yüksek seviyelere ulaşabilirsiniz. Kendimden örnek vermek gerekirse yaklaşık 1 saatlik oynama ile 120 Level oldum. Nasıl kullanacağınıza gelince, sağ tarafta bulunan görev bölümünün üzerine çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Otomatik Atak Rehberi

Pandora’nın Kutusu Giriş Rehberi yazımıza devam ediyoruz.

Krallık Sistemi

Oyuna yeni eklenen Krallık Sistemi, sunucunun en iyisini belirlemeye yardımcı oluyor ve krallar oyuna girdiğinde özel bildirimler veya farklı yetkiler alabiliyorlar. Bunun yanında özel hediyeler kazanabildiklerini de belirtelim. Az önce bahsettiğim otomatik atak sistemi sayesinde Pantheon War: Pandora’nın Kutusu oyununda seviye atlama hızınıza göre en iyiler sıralaması belirlenecek ve farklı ödüller kazanabileceksiniz.

Pantheon War Karakter

Arena’ya Giriş

Pantheon War’un en çok sevilen özelliklerinden biri de Arena sisteminin olması. Günlük belirli miktarlarda arenaya giriş hakkınız oluyor ve farklı oyuncularla karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Eğer gücünüzü test etme gibi bir misyonunuz varsa Arena size bu konuda çok yardımcı olacaktır. Kısa zamanda çok yüksek seviyelere gelebildiğinizden gücünüze güç katmanız için Arena’ya katılmanızı öneririm.

Pantheon War Arena Sistemi

Sürekli Düzenlenen BOSS Etkinlikleri

Bana kalırsa Pantheon War’un kendisine çeken en güzel özelliği BOSS etkinlikleridir. Sebebine gelince, daha önce online oyun oynadınız mı bilmiyorum ama diğer oyunlarda da oyuncuların en çok keyif aldığı zamanlar unique dediğimiz benzersiz yaratıkları kesebildiği zamanlardı. Silkroad mesela, belirli saatlerde spawn olan yaratıkları bekler, sunucuda adımızın çıkması ayrı bir keyif verirdi. Pantheon War BOSS etkinliklerini belirli bir düzene almış ve hangi saatte hangi BOSS’un çıkacağını görüp seviyenize göre katılabiliyorsunuz.

Pantheon War BOSS Etkinlikleri

Tabii bu yazdıklarımız buzdağının görünen kısımları, geri kalanını keşmek ise sizlere kalmış. Açık dünya oyun kavramını bir üst seviyeye taşıyan Pantheon War: Pandora’nın Kutusu dünyasına ilk katılanlardan biri olmak ve sürpriz etkinlikleri kaçırmamak için http://pwartr.oasgames.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Resimde görüneni kutuya yazınız: *

Bunlarda İlginizi çekebilir:
Google Keep Notlarınızı Google Dökümanlara Nasıl Aktarırsınız? 5
Google Keep Notlarınızı Google Dökümanlara Nasıl Aktarırsınız?

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2
Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 Suya DayanıklılıkTesti
Samsung Galaxy S8 vs iPhone 7 Suya Dayanıklılık Testi

Windows 10'da WiFi Şifresi Nasıl Görüntülenir? 1
Windows 10’da Yerel Hesaplar İçin Zaman Ayarlaması Nasıl Yapılır?

Google Kullanıyorsanız işte Bilmeniz Gereken 10 Adres
Google Kullanıyorsanız işte Bilmeniz Gereken 10 Adres

Kapat