Pokemon Bildirim Uygulaması

Eğer Pokemon bulmak için oyunu sürekli açık tutmanın ve bunun nihai sonucu olarak da batarya tüketiminin sıkıntısını yaşıyorsanız Pokemon Bildirim Uygulaması tam size göre.

Pokemon Bildirim Uygulaması

Şimdilik yalnızca Android telefonlarda erişilebilir olan PokeNotify uygulaması ile Pokemon GO açık olmadığında dahi eğer etrafınızda bir Pokemon bulunuyorsa bunun için bildirim alabilirsiniz. Bu sayede oyunu sürekli açık tutmak zorunda kalmazsınız

Uygulamanın fonksiyonları bununla kalmıyor. Özellikle yakalamak istediğiniz bir Pokemon varsa adını girerek ve yalnızca onun için bildirim alabiliyorsunuz. Böylece zaten yakalamış olduğunuz Pokemon’lar için uyarı gelmiyor.

Bildiğiniz gibi Pokemon’lar dünyada rastgele olarak ortaya çıkıyor ve belli bir sürenin ardından kayboluyorlar. Uygulama size bir bildirim gönderdiğinde Pokemon’un nerede olduğu bilgisinin yanında yakalamak için ne kadar zamanınızın kaldığı uyarısını da gösteriyor.

PokeNotify uygulaması Pokemon lokasyonlarını orijinal oyundan alıyor ve bu sayede verilen Pokemon noktaları isabetli ve geçerli oluyor. Ancak belirtelim bu her ne kadar hile yapmak gibi gelse de kesinlikle bir ban ya da engellenme söz konusu değil. Zaten uygulamayı kullanmak için orijinal hesabınızla giriş yapmanız gerekmiyor.

PokeNotify İNDİR

Uygulamayı yukarıdaki bağlantıdan Android cihazınıza indirebilir ve ne zaman bir Pokemon’la karşılaşırsanız onu anında yakalayabilirsiniz. PokeNotify App Store’a gelir ve iOS işletim sistemiyle buluşursa sizi bundan haberdar edeceğiz. Ayrıca PokeNotify uygulamasına benzer IOS ve Android için Poke Radar Uygulaması na göz atmayı unutmayın.

Pokemon Bildirim Uygulaması3

Bu yazı 173 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android için 5 Ücretsiz Ses

Akıllı telefonunuzda ses kaydı almak için kullanabileceğiniz Android için 5 Ücretsiz

0 44 10 Ocak 2017

Tarayıcıların Bellek Tüketimini Önlemek için

Tarayıcınız, siz internette dolaşırken açtığınız onlarca sayfa ile bilgisayar kaynaklarını tüketir.

0 6 17 Ocak 2017

Fazla Bilgisayar Kullanmanın Zararları Nelerdir

Aşırı bilgisayar kllanımının vücudumuzda oluşturduğu bir takım zararlar vardır. Fazla Bilgisayar

0 14 16 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 50 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.