Pokemon Go 0.33.0 apk indir

Pokemonlar%C4%B1n%C4%B1z%C4%B1-Geli%C5%9Ftirin.png

Pokemon Go için yeni bir güncelleme yayınlandı.Pokemon Go 0.33.0 apk indir linkimizden yeni güncellemeyi  indirebilirsiniz.

POKEMON GO 0.33.0 gelen yenilikler

Pokemon Takip Sistemi: Önceki güncellemede kısmen iptal edilen Pokemon’ları gösteren takip sistemi, Niantic tarafından yapılan açıklamayla farklı oyuncular ile farklı sistemlerin denendiği söylendi.Şu anda nearby kısmındaki gördüğünüz sistem bir başka oyuncuda farklı olabilir.Süresi dolan Pokemon’larda artık Pokemon radarından siliniyor.

Pokemon Go 0.33.0 apk indirPokemon Go 0.33.0 apk indir

XP Bonusları Tekrar Bizlerle: Bir öncelleme güncelleme ile Nice, Great ve Excellent atışlarının sağladığı XP bonusları yamadaki bir hata nedeniyle alınamıyordu. Bu güncelleme ile bu XP bonusları geri döndü.

Bir Seferlik İsim Değiştirme Hakkı: Yeni güncelleme ile seçtiği isimden memnun olmayan oyunculara bir defa mahsus olmak üzere isim değiştirme hakkı tanındı.

Pokemon Go 0.33.0 apk indir

iOS İçin Batarya Tasarrfu Modu: Önceki güncelleme ile iOS’tan batarya tasarruf modu geri döndü!

Yumurtalar Artık Günlükte: Son güncelleme ile artık yumurtalarınızdan ne çıktığını geriye dönük olarak günlükten takip edebilirsiniz.

Aşırı hız uyarı sistemi: Artık oyun oynanırken belli bir hız aşıldığında bir uyarı ekranı çıkacak ve oyuncunun “yolcu” (passenger) olduğunu onaylaması gerekecek.

Pokemon Go 0.33.0 apk indir

Pokemon Go 0.33.0 apk indir

Yeni sürümü APK olarak indirmek isteyenler BURADAN indirebilirler. Eğer Türkiye dışında bir Google Play hesabına sahipseniz APK indirmenize gerek yok.

Bu yazı 243 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır