Pokemon GO İncense Hilesi Nasıl Yapılır?

Pokemon Go’da daha güçlü eğitmen ve çok pokemonun olmanısı istiyorsanız tek yapmanız gereken şey yürümek. Ancak yürümek istemiyorsanız pokemon yakalamayı kolaylaştırmak için oyun içinde İncense diye bir item mevcut.Pokemon GO İncense Hilesi Nasıl Yapılır?

Incense kısaca bahsetmek gerekirse oyun içerisinde Nearby  ekranında size yakın gözüken Pokemon’ları size çekmesini sağlıyor. Her oyunda olduğu için Pokemon Go oyununda ufak hileler ve hatalar mevcut. Incense itemini 30 dklık bir süresi mevcut bu süre esnasında sabit bulunduğunuz yerden 4-5 pokemon rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Eğer Incense itemini kullanarak yürürseniz pokemon yakalama şansınız oldukça artacakdır.

 

Pokemon Go İncense Hilesi Nasıl Yapılır?

Pokemon Go oyununda incense hilesini yapmanız için;

  • Öncelikle Pokemon Go oyununa giriş yapın
  • Poke topundan items sekmesini giriş yapıp incense itemini kullanın.
  • İtemi kullandığınızda sağ tarafta 30 dakikalık süreniz başlayacak.
  • Telefonunuzun saat ayarlarına giriş yapıp ve otomatik güncellemeyi kapatarak 30 dakikalık sürenin dışına çıkmayacak şekilde geriye alın.
  • Örneğin İncense’nin süresi 27 dakika kalmıssa en fazla 2 dakika saatinizi geri alın.
    Böylelikle İncense itemini sınırsız hale getirebilir ve çok sayıda pokemon yakalayabilirsiniz.

Başka Yerde aramayın: Dev Pokemon GO Rehberi

Bu yazı 174 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır