Pokemon GO Nick Nasıl Değiştirilir?

Pokemon GO Nick Nasıl Değiştirilir sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Pokemon Go oyununda kullanıcı adını değiştirmek için bir form doldurmanız isteniyor…

Buraya tıklayarak formu görebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken Nickname to be reset bölümüne mevcut kullanıcı adını yazmalısınız yeni kullanıcı adını değil. Eğer kabul edilirse yeni kullanıcı adı oluşturmak için oyun içerisinde size bildirim gelecek.


Formu doldurmak için;

  • Your email address: Bu bölüme e-mail adresinizi yazmalısınız.
  • Subject : Nickname change request – yazabilirsiniz.
  • Additional info/reason for your request:  I mistakenly wrote my real name as  nickname.-yazabilirsiniz.
  • Nickname to be reset:  mevcut kullanıcı adınızı yazmalısınız. 

Formda yeni kullanıcı adınızı yazmanıza gerek yok. NickName değiştirme talebiniz onaylandığı taktirde, oyun içinde karşınıza NickName değiştirme ekranı gelecek. Bu ekrandan değiştirebileceksiniz.

İsim değiştirme yalnızca kendi gerçek adını nickname olarak belirleyen kullanıcılar veya kimlik bilgisini belirten kullanıcılar için geçerlidir.

Yani isim soy isim şeklinde bir nickname aldıysanız değiştirebilirsiniz. Diğer durumlarda değişim yapılmıyor…

Bu yazı 141 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır