Teknoloji Dolabı

Pokemon GO Rehberi

Pokemon GO Rehberi
  • OYUN
  • 09 Temmuz 2016
  • Pokemon GO Rehberi için yorumlar kapalı
  • 98 KEZ OKUNDU

Pokemon GO artık iOS ve Android için indirilebilir durumda ve sunduğu artırılmış gerçeklik sistemi sayesinde oyuncular sanal dünyayı gerçek dünya ile birleştirerek favori pokemonlarını yakalamaya başladılar bile.(Bakınız :Telefona Pokemon GO Nasıl Yüklenir? ) Mobil dünyayı kasıp kavuran bu oyun hakkında bilinmesi gereken çok fazla şey var. Oldukça detaylı hazırlanmış Pokemon GO rehberi sayesinde gelin şimdi hep beraber oyunu keşfedelim.

Pokemon GO Rehberi

TEMEL BİLGİLER

Pokemon GO Rehberi-00

  • Pokemon GO Rehberi konumuzun başlangıcında, Pokemon GO’yu ilk kez başlattığınızda eğitmeninizi özelleştirmeniz gerekiyor. Bunlar isim ve cinsiyet olarak ikiye ayrılıyor. Eğitmeni oluşturduktan sonra Bulbasaur, Charmander ve Squirtle arasından ilk pokemonunuzu seçiyor ve ardından oyuna başlıyorsunuz.
  • Burada Google Maps vari bir gerçek zamanlı harita sizleri bekliyor. Cihazınızdaki GPS özelliğini kullanan bu harita gerçekte bulunduğunuz yeri anlık olarak size gösteriyor. Haritada PokeStop ve PokeGym‘leri görebiliyorsunuz ve yeterince yaklaştığınızda bunlarla etkileşime girebiliyorsunuz. Gym’ler için durum biraz daha farklı. Her Gym’e giriş için belirli bir seviyede olmanız isteniyor.
  • Eğer haritanızda gözüken bir pokemona doğru yürürseniz ekran bir anda değişerek pokemonu yakalayabileceğiniz aksiyon ekranına dönüşüyor. Aynı zamanda ekranın sağ alt köşesinden menüyü açarak yakınlarınızdaki diğer pokemonların bir listesini görebiliyorsunuz.
  • Haritadaki her bir pokemonun altında sıfırdan üçe kadar ayak izi simgeleri görünür. Sıfır pokemona çok yakın olduğunuzu ve üç ise ondan çok uzak olduğunuzu gösterir. Eğitmenler yakaladıkları her bir pokemon için deneyim ve seviye kazanırlar.
  • Pokemon GO’da En Çok Karşılaşılan Sorunlar  yazımız mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bunlarda İlginizi çekebilir:
Pokemon GO’da Incense Kullanımı 1
Pokemon GO’da Incense Kullanımı

Foursquare/Swarm hesabı nasıl silinir?
Foursquare/Swarm hesabı nasıl silinir?

Facebook Profilinden Instagram Fotoğraf Paylaşımı Nasıl Kapatılır ? 1
Facebook Profilinden Instagram Fotoğraf Paylaşımı Nasıl Kapatılır ?

İnternet Hesaplarınızı Güvende Tutmanın Yolları 3
İnternet Hesaplarınızı Güvende Tutmanın Yolları

Google Chrome’dan Yandex’i Kaldırma 1
Google Chrome’dan Yandex’i Kaldırma

Kapat