Pokemon GO Takım Seçme ve Değiştirme

Pokemon GO’da 5. Seviyeye ulaştığınız anda takım seçme ekranı karşınıza gelecek ve üç farklı takımdan birinizi seçmeniz istenecek.Pokemon GO Takım Seçme ve Değiştirme nasıl yapılır? Pokemon GO içerisinde şuanda yer alan üç farklı takım ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Pokemon GO Takım Seçme ve Değiştirme

Pokemon GO Takım Nasıl Seçilir?

Sarı Takım (Team Instinct)

Sarı takım olarak da adlandırabileceğimiz Team Instinct takımının lideri Spark’dır. Eğer Pokemon’ların gerçekten çok yetenekli olduğunu düşünüyor ve onların başarılarının sizin de yönetiminizle doğru orantılı olduğu düşünüyorsanız sarı takımı seçebilirsiniz. Sarı takımın maskotuysa efsanevi kuş ve elektrik Pokemon’u olan Zapdos’dur.

Mavi Takım (Team Mystic)

Blanche, Mavi takım olarak da belirtebileceğimiz Mystic takımının kaptanıdır. Mystic takımı Pokemon’ların evrimleri ve arkasındaki sırlarla ilgilenmeyi sever. Eğer böyle bir düşünceniz olduğunu düşünüyorsanız mavi takımda yer almanız yerinde bir karar olacaktır. Mavi takımın sembolüyse efsanevi buz Pokemon’u olan Articuno’dur.

Kırmızı Takım (Team Valor)

Kırmızı takım veya Team Valor’un kaptanı Candela’dır. Kırmızı takım Pokemon’ların gerçek gücünü görmek için onların eğitilmesi gerektiğini ve güçlerinin ancak bu şekilde en uç noktaya ulaşabileceğini düşünmektedir. Kırmızı takımın sembolüyse efsanevi ateş Pokemon’u Moltres’dir.

Pokemon Go Takım Nasıl Değiştirilir?

Pokemon GO’da takım tercihinizi belirlerken son derece dikkatli olmanız ve arkadaşlarınızla birlikte oynama gibi bir düşünceniz varsa akıllıca yapmanız gerekiyor. Zira, 5. Seviyeye geçiş yapıp bir Pokemon takımını seçtiğiniz anda artık o takımı değiştiremiyor veya takımdan çıkış yapamıyorsunuz.

Eğer karakterinizin seviyesi henüz çok yeniyse yeni bir Google hesabı sahibi olarak Pokemon GO’ya tekrardan başlayarak istediğiniz takımı seçebilmeniz mümkün. Bu yöntemin haricindeyse şuan için takım değiştirmek ne yazık ki mümkün görünmüyor.

Belki önümüzdeki günlerde gelecek güncellemelerle birlikte Pokemon GO’da sıfırdan başlamanıza gerek kalmaksızın da istediğiniz takımı seçip, daha sonradan değiştirebileceksiniz.

Pokemon GO Hızlı Seviye Atlama Rehberi

Bu yazı 290 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

En İyi 5 Ücretsiz Fal

Kahve falı uygulaması mı arıyorsunuz? Hangisinin en iyi ve en kaliteli

0 19 23 Şubat 2017

YouTube Ek Açıklamaları Kapatma Nasıl

Youtube’da video izlerken küçük kutucuklar ve bildirimler çıkmakta. Bunların çıkmasını istemiyorsanız,

0 14 24 Şubat 2017

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Efsanevi korku oyunu Outlast serisinin ikinci yapımı Outlast 2 Sistem Gereksinimleri’ni

0 17 24 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.