Pokemon Go’da Ban Yiyenler Ne Yapmalı?

Pokemon Go’da Ban Yiyenler Ne Yapmalı

Pokemon Go’da; fake gps benzeri yasaklı yazılımlarla (Bakınız :Fake Gps Location ile Sahte Konum Oluşturma ) oturduğumuz yerden hızlı oyun ve süratli seviye atlama mümkün ancak BAN yemek, yani Türkçesiyle oyundan atılmak da olası. Peki Pokemon Go’da Ban Yiyenler Ne Yapmalı?

Kaynaklarda pokemon go soft ban olarak geçen bu ‘geçici cezalandırma’ 3-4 saat içinde sonlanıyor gibi gözükse de TR’de bu tip oyuncuların fazla olması – oyunun ülkemizde kullanıma sunulmasını engelleyebilir.

Pokemon Go’da Ban Yiyenler Ne Yapmalı?

Oyunda ilerlemek için bu tip yazılımlara başvurmamanızı öneririz. Özellikle Android kullanıcıları, virüs vb tehlikelere karşı da indirdikleri yazılımları dikkatle seçmeli.

Yeniden fakegps kullanmadığınız sürece de bir daha oyundan atılmanız mümkün değil. Ancak uzun vadede aynı durumu tekrarlamanız halinde bir daha akıllı cihazınız üzerinden oyuna girememe sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Eğer aklınıza takılan bir soru olursa Niantic firmasının iletişim formu üzerinden aklınızdakileri sorabilirsiniz.

Bu yazı 249 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. Görkem diyor ki:

    Kaynak gösterek içerik kullandığın için çok teşekkür ederim. Dilediğin içeriği kullanabilirsiniz. Bol kazançlar dilerim.

  2. Teknoloji Dolabı diyor ki:

    Ben teşekkür ederim

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır