Poketopu Fırlatmak İçin 7 İpucu

Poketopu Fırlatmak İçin 7 İpucu

Pokétopu fırlatma sanatı, bu ne yahu altı üstü parmağınla azıcık ittiriyorsun demeyin. Her şeyin bir usulü var. İşte Poketopu Fırlatmak İçin 7 İpucu.

Poketopu Fırlatmak İçin 7 İpucu

1- Poketopunu parmağınızla tutarak ve etrafında çevirerek dönmesini sağlayın. Bu hareket ile beraber curve bonus kazanabilirsiniz.

2-Hedef çemberinin rengine dikkat edin. Yeşil kolay zorlukta, turuncu orta kırmızı ise en zor seviyede yakalanabilecek pokemonları belirtir.

3-Hedef dairenin çapı da alacağınız bonusu etkiler. Olabildiğince merkeze yaklaştığında tam parmağınızı o noktaya doğru fırlatma hareketi yaparsanız daha çok bonus alırsınız

4-Kaçırdığınız poketopları yolunda ilerler iken eğer yeterince hızlı bir şekilde üzerine dokunursanız topu tekrar envanterinize kazandırabilirsiniz.

5-Sabırlı olun, pokemonlar kaçma eğilimi gösterirken topu fırlatmamaya özen gösterin. Bunun için parmağınızı ilk adımdaki gibi spin hareketi yaptırırken bir süre bekleyin

6-Bazı pokemonlar bunlara rağmen hala yakalanmakta zorluk çıkarabilir, o yüzden razz berry kullanıp işleri kolaylaştırabilirsiniz

7-Kameradaki AR modunu kapatın böylece pokemonun ekranda ortalanması ve atış işlemleriniz oldukça kolaylaşacaktır.

Atış işlemlerini detaylı görmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.

İstanbul’un Pokemon ve Pokestop Cenneti Olan 10 Yeri

Bu yazı 256 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Süleyman dedi ki:

    Harika bir çalışma olmuş siteniz oldukça yapıcı tebrikler.

Bir yorum bırak

Resimde görüneni kutuya yazınız: *
İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.