Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir ?

Skype uygulaması neredeyse tüm platformlar kullanılıyor ve uygulama sayesinde yapılan konferanslar bir çok kurumun yükünü hafifletiyor. Peki Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir ? Skype, uygulamasında görüşmelerin kayıt altına alınabilmesi için üçüncü parti uygulama ihtiyaç duyulmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde Skype uygulaması üzerinden yapılan görüşmeler kayıt altına alınabiliyor. Bu uygulamalar arasında en çok tercih edilen Free Video Call Recorder for Skype BURADAN indirebilirsiniz.

Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir ?

Skype uygulamasında konuşmaları kayıt altına almak için yazılımı indirip kurduktan sonra uygulama açıldığında ayarları yapmanız için görseldeki gibi bir sekme açılacak.

resim 1

Açılan bu sekmede, kaydı nasıl yapmak istediğiniz ile ilgili ayarları yapmanız gerekiyor. Örnek olarak ayarlar arasında, sadece ses kaydet, sadece diğer tarafın sesini kaydet veya her iki tarafında sesini de kaydet gibi seçenekleri sizlere sunuyor. Bu seçeneklerden kendinize uygun olanları ayarlayın.

resim 2

Uygulama içindeki hazırlıklar tamamlandıktan sonra görüşme yapacağımız kişiyi arıyorsunuz, karşı taraftan ses gelmeye başladığı an uygulama otomatik olarak kayıt yapmaya başlıyor, eğer siz daha erken başlatmak isterseniz kayıt düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

resim 3

Arama işlemi bittiğinde yapılan kayıtın nereye dosyalanacağını gösterdiyseniz konuşmanın kaydının bir kopyası o alanda depolanıyor.

Kaynak:
Bu yazı 102 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Android için 5 Ücretsiz Ses

Akıllı telefonunuzda ses kaydı almak için kullanabileceğiniz Android için 5 Ücretsiz

0 43 10 Ocak 2017

İnternette En Yaygın 7 Virüs

Bilgisayar kullanıcılarının korkulu rüyası virüsler bilgilerinizi çalar ve bilgisayarınızı çökertirler. Bu

0 28 15 Ocak 2017

Fazla Bilgisayar Kullanmanın Zararları Nelerdir

Aşırı bilgisayar kllanımının vücudumuzda oluşturduğu bir takım zararlar vardır. Fazla Bilgisayar

0 11 16 Ocak 2017

PlayStation 4 için En iyi

PlayStation 4 almayı düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz PlayStation 4 için En

0 49 2 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.