Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir ?

Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir

Skype uygulaması neredeyse tüm platformlar kullanılıyor ve uygulama sayesinde yapılan konferanslar bir çok kurumun yükünü hafifletiyor. Peki Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir ? Skype, uygulamasında görüşmelerin kayıt altına alınabilmesi için üçüncü parti uygulama ihtiyaç duyulmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde Skype uygulaması üzerinden yapılan görüşmeler kayıt altına alınabiliyor. Bu uygulamalar arasında en çok tercih edilen Free Video Call Recorder for Skype BURADAN indirebilirsiniz.

Skype Konuşmaları Nasıl Kaydedilir ?

Skype uygulamasında konuşmaları kayıt altına almak için yazılımı indirip kurduktan sonra uygulama açıldığında ayarları yapmanız için görseldeki gibi bir sekme açılacak.

resim 1

Açılan bu sekmede, kaydı nasıl yapmak istediğiniz ile ilgili ayarları yapmanız gerekiyor. Örnek olarak ayarlar arasında, sadece ses kaydet, sadece diğer tarafın sesini kaydet veya her iki tarafında sesini de kaydet gibi seçenekleri sizlere sunuyor. Bu seçeneklerden kendinize uygun olanları ayarlayın.

resim 2

Uygulama içindeki hazırlıklar tamamlandıktan sonra görüşme yapacağımız kişiyi arıyorsunuz, karşı taraftan ses gelmeye başladığı an uygulama otomatik olarak kayıt yapmaya başlıyor, eğer siz daha erken başlatmak isterseniz kayıt düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

resim 3

Arama işlemi bittiğinde yapılan kayıtın nereye dosyalanacağını gösterdiyseniz konuşmanın kaydının bir kopyası o alanda depolanıyor.

Kaynak:
Bu yazı 50 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır