Toplu SMS Gönderme Uygulaması

Toplu SMS göndermek normal şartlarda oldukça uzun süren bir iş. Diğer yandan SMS’i günlük yaşantımızdan da tamamen çıkarmış durumdayız. Artık Whatsapp, Viber gibi platformlardan iletişim kuruyoruz. Sadece arkadaşlarımızla değil tüm akrabalarımızı bu uygulamaların içine sıkıştırmış durumdayız . SMS’e ihtiyaç duyduğumuz zamanlar genellikle kandil geceleri, bayram sabahları ve özel günler oluyor. Bu yazımızda size Toplu SMS Gönderme Uygulamasını anlatacağız.

iPhone Toplu SMS Gönderme Uygulaması

 

Apple iOS cihazlarla uyumlu olan Group SMS! uygulamasıyla ücretsiz olarak tüm listenize toplu SMS gönderebiliyorsunuz. Yapmanız gereken şey App Store’a girerek Group SMS! ‘i indirmek ve sonraki sayfadan devam etmektir.

Toplu SMS Gönderme Uygulaması-1-TeknolojiDolabi.com

Toplu SMS göndermek için kurduğumuz Group SMS! uygulamanın ilk açılış ekranı boş geliyor. Çünkü burada öncelikle bir grup oluşturmanız gerekiyor. Birden fazla özel grup oluşturabilirsiniz. Örneğin kandil gecesinde toplu sms göndermek istediğiniz kişileri bu listeye dahil edebilirsiniz.

Toplu SMS Gönderme Uygulaması-2-TeknolojiDolabi.com

Evet toplu SMS göndermenin en kolay yolu bu! Oluşturduğunuz listeye SMS göndermek için sağ üstteki mesaj kutusuna dokunmalısınız. Orada bir mesaj penceresi açılacak. Normal şekilde mesajınızı yazın ve gönderin. Grubun içindeki tüm kişilere mesaj ulaşacak.

Toplu SMS Gönderme Uygulaması-3-TeknolojiDolabi.com

Bu yazı 190 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır