Twitter’da Takibi Bırakmadan Retweet Kapatma

İstemediğiniz kişiler tarafından eklenen Retweet’leri kapatabilirsiniz. Twitter’da Takibi Bırakmadan Retweet Kapatma yolunu konumuzda açıklıyoruz.

Retweet Nedir ?

Atılan bir tweeti yeniden tweetlemek anlamına gelen retweet, Twitter kullanıcılarının tartışmasız en çok kullandığı özelliklerden biridir. Retweet yaparak takipçilerinizin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz ya da sizin hoşunuza giden tweetleri, takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi sosyal medyada yer alan çoğu hesap gerçek kimliği yansıtmıyor olabilir. Bu şekilde sırf takipçi kasmak amaçlı açılmış hesaplar reklam amaçlı olsun, başkasının hesabını popüler yapmak için olsun sürekli retweet işlemlerini ardı ardına yapabiliyorlar.

Bazı durumlarda kişilerin başkalarından yaptıkları retweetlerden hoşlanmayabilirsiniz, Twitter anasayfanızı doldurmuş olabilir ya da karşıdaki kişiyi takip etmeyi bırakmak yerine başka yöntemler denemek isteyebilirsiniz.Zaman tüneliniz arkadaşlarınızın birbiri ardıma yaptığı retweet ler ile doluysa arkadaşlarınızı takibi bırakmadan bunlardan kurtulmanın bir yolu var.Üstelik herhangi bir uygulama vs eklemeden twitter ın sahip olduğu özellik ile bu işlemi halledebileceksiniz.

Twitter’da Takibi Bırakmadan Retweet Kapatma

Twitter’da Takibi Bırakmadan Retweet Kapatma için hangi hesabın retweet lerini kapatmak istiyorsanız o hesabın profil sayfasına ulaşın.

Profil sayfasında dişli ikonuna tıklayarak açılan menüde Retweetleri kapat ’ı seçin. Yapacağınız işlem sadece bu kadar.

Twitter'da Takibi Bırakmadan Retweet Kapatma

Yalnız aklınızda olsun retweet edilen paylaşıma kişi kendi yorumunu bırakmışsa bunlar görüntülenmeye devam edecek. Diğer türlü ister mobilde ister web de retweet ler görüntülenmeyecek.

Çok sık paylaşım yapan kişileri bu şekilde susturabilirsiniz.

Eski Tweetler Nasıl Silinir?

Bu yazı 120 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

En İyi 5 Ücretsiz Fal

Kahve falı uygulaması mı arıyorsunuz? Hangisinin en iyi ve en kaliteli

0 19 23 Şubat 2017

YouTube Ek Açıklamaları Kapatma Nasıl

Youtube’da video izlerken küçük kutucuklar ve bildirimler çıkmakta. Bunların çıkmasını istemiyorsanız,

0 14 24 Şubat 2017

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Efsanevi korku oyunu Outlast serisinin ikinci yapımı Outlast 2 Sistem Gereksinimleri’ni

0 17 24 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.