Ünlülerin İlk Instagram Fotoğrafları

Ünlülerin İlk Instagram Fotoğrafları

Fotoğraf paylaşım platformlarından Instagram neredeyse her akıılı telefonda kullanılıyor. Haliyle kullanan ünlülerde instagrama sık sık fotoğraflarını yüklemekte. Ünlülerin İlk Instagram Fotoğrafları nı yazımızda bulabilirsiniz.

Fotoğraf paylaşma platformlarından birisi olan Instagram, ilk olarak 2010 yılında kuruldu. Kullanıcıların ücretsiz olarak fotoğraf paylaşabildikleri bu platform kısa süre içerisinde yoğun ilgi gördü. Akıllı telefon kullanan çoğu kullanıcın telefonunda yer alan Instagram uygulaması, artık ilk yüklediğimiz uygulamalar arasında yer alıyor.

İlk olarak Apple cihazlarda bulunan Instagram, 2 yıl sonra Android kullanıcıları içinde kullanıma açıldı. Android tarafında 2.2 Froyo ve üstü kameralı telefonlara verilen destek ile kullanıcı sayısı ciddi bir artış yaşadı. Ünlülerinde sıkça kullandıkları Instagram’da paylaştıkları fotoğraflara gelin yakından bakalım.

Ünlülerin İlk Instagram Fotoğrafları

Bu yazı 310 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır