10K Televizyon özellikleri? 10K Televizyon ne zaman çıkacak?

10K Televizyon özellikleri? 10K Televizyon ne zaman çıkacak?

Teknoloji sadece akıllı telefonlarda değil kullandığımız birçok cihazda yer alıyor. Son olarak da 10k televizyonlar hayatımıza yavaş yavaş görmeye başlayacak. Peki, 10K Televizyon özellikleri nelerdir ve nasıl bir fiyat ile karşımıza çıkacak görüyor olacağız. Henüz seri olarak yapılıyor olsa da çok yakında Televizyon 10K seyrinde izlenmeye başlanacak gibi duruyor diyebilir.

10K Televizyon özellikleri 10K Televizyon ne zaman çıkacak

BEO firması 10K Televizyonu çıkardı ve yakın zamanda seri üretime geçmeyeceklerini de eklediler. Sonuç olarak henüz 4K televizyonlar bile tam olarak kullanılmıyorken 10k yapılması biraz abartı olmuş olsa da, burada önemli olan firmanın yapma gücü ve teknolojiyi nasıl kullandığını sunma gücü olarak bizlere yansımış oluyor.

10K Televizyon özelliklerine baktığımızda ise harika bir çözünürlük ve harika bir seyir sizlerin olacak gibi duruyor. Şuanda tanıtımı yapılan bu televizyonun boyutu 82inç ama seri üretime geçilirse farklı boyutlarda da çıkabilir diye düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi televizyonlarda sürekli evrim değiştiriyor ve her gün yeni bir model ve özellikler ile hayatımızda yer alıyor. Sizlerde Teknoloji ağırlıklı bir evde yaşamak istiyorsanız yenilikleri takip edin ve özellikle iyi televizyonlar ile seyir keyfinizi katlayın deriz.

10k televizyon için henüz zaten fiyat konuşulması çok yanlış olacaktır çünkü üretimi dahi olmayan bir cihaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.