1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. 2016’nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

2016’nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

2016’nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Bu yıl mobil platformlarda bolca uygulama piyasaya sürüldü. Bu yazımızda sizlere 2016’nın En iyi 10 Telefon Uygulaması ‘nı sunacağız.

Uygulamalardan yoksun bir akıllı telefon “akıllı” sıfatını pek de hak etmiyor. Mağazalar üç milyondan fazla uygulama ile dolup taşıyor. Hemen her şey için bir uygulama bulmak mümkün.

2016’nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Özellikle fotoğraf ve video düzenleyici uygulamaların damga vurduğu en iyi uygulamalar listesinde lider Prisma uygulaması.

2016’nın En iyi 10 Telefon Uygulaması ile uygulamaların Andrid ve IOS cihazlar için indirme linklerini yazımızda sizlere sunuyoruz.

10- Lumyer

Lumyer, fotoğraflar ile iletişim kurmanızı sağlayan ve fotoğraflarınıza birbirinden güzel animasyonlu efektler eklemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Lumyer ile fotoğraflarınıza birbirinden çeşitli animasyonlar ekleyebilir, fotoğraflarınızı hareketlendirebilirsiniz.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

 

Lumyer ile oluşturduğunuz fotoğrafları cihazınıza kaydedebilir ya da Facebook, Instagram, Twitter v.b. gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Lumyer Android

Lumyer iOS

9- Fit 365

Fit365, iPhone ve iPad model cihazlar için hazırlanmış bir kilo kontrolü uygulamasıdır.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Kilo problemi olan kişilerin, genellikle yanlış beslenme alışkanlıkları olduğu düşünülürse bu kalori hesaplama uygulaması, besinlerin kalorilerini öğrenmenizi ve böylelikle daha kontrollü gitmenizi sağlayacaktır. Uygulama sadece iOS için uygunken, Android cihazlar için Health 365 gibi alternatifler de yok değil

Fit365 iOS

Android En iyi Kilo Verme Uygulamaları

En İyi 10 IOS Spor Uygulaması

8- Google Allo

Google’ın Android ve iOS platformundaki akıllı cihazlar için geliştirdiği sohbet uygulaması Google Allo, kullanıcılara aramalarını uygulamanın dışına çıkmadan yapabilmesini ağlayan bir akıllı mesajlaşma platformu olarak geliştirildi.

Google Allo, arama ihtiyaçlarını da düşünerek aramalarınızı uygulamanın dışına çıkmadan yapabilmenizi sağlayan bir uygulama olarak tasarlanmış.

Sohbet esnasında uçuş bilgisi kontrolü ya da restoran araması gibi pek çok işlemi sürdürebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Akıllı Yanıt özelliği sayesinde mesajlara tek birer dokunuş ile otomatik cevaplar vermeniz mümkün.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Google Allo Android

Google Allo iOS

Google Allo Nedir, Nasıl İndirilir, Nasıl Kullanılır?

7- MSQRD

MSQRD, video ve fotoğraflarınıza hareketli filtreler ekleyebileceğiniz eğlenceli bir uygulama. Bu yönüyle Snapchat ile de benzerlik gösterdiği söylenebilir. Ayrıca MSQRD ile hazırladığınız videoları telefonunuza kaydedebilir dilediğiniz sosyal ağda paylaşabilirsiniz.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

MSQRD Android

MSQRD iOS

6- Penguen

“Sen neredeysen Penguen orada” sloganı ile kullanıcıları ile buluşan sevilen mizah dergisi Penguen’in mobil uygulaması da bu listede yer almayı hak eden uygulamalardan biri oldu.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Penguen Android

Penguen iOS

5- PhotoScan

Google tarafından geliştirilen PhotoScan uygulaması analog makineler ile çektiğiniz fotoğrafları dijital cihazlarınıza veya bulut hesaplarınıza aktarabilmenizi sağlıyor.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Google PhotoScan Android

Google PhotoScan iOS

4- Giphy

Kullanıcılara pratik bir şekilde GIF yapma imkanı veren ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Giphy, çıktığı ay epey beğeni toplamıştı.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Giphy Android

Giphy iOS

2016’nın En Popüler 25 GIF’i

NASA GIF Arşivi Nasıl İndirilir ?

3- GBoard

Gboard, Google tarafından iOS ve Android platformları için hazırlanmış klavye uygulaması. Gboard ile klavye üzerinden gif, emoji, etiket, video, hava durumu, maç skoru, yakındaki restorantları v.b. gibi çeşitli içerikleri arayabilir, paylaşabilirsiniz.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Gboard Android

Gboard iOS

Android Klavye Sesi ve Titreşimi Nasıl Kapatılır?

Androide Emoji Klavye Ekleme

iPhone Klavye ve Kilit Sesini Kapatma

2- Reddit

Dünyanın en çok takip edilen sosyal haber sitesi Reddit’in resmi mobil uygulaması. Kuşkusuz bu uygulama 2016 yılında çıktığında çoğu kullanıcıya “Oh be! Nihayet.” dedirtmiştir diye düşünüyoruz.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Reddit Android

Reddit iOS

1- Prisma

Fotoğraf ve videoları tek bir dokunuşla bir sanat serine dönüştüren Prisma uygulaması, 2016’nın en iyi uygulaması olmayı fazlasıyla hak etti.

2016'nın En iyi 10 Telefon Uygulaması

Prisma Android

Prisma iOS

Prisma Nedir, Nasıl Kullanılır?

Fotoğraflardan Prisma Logosunu Kaldırma

Yorum Yap

Yorum Yap