360 Derece Kameraya Sahip Darling ProTruly Özellikleri

360 Derece Kameraya Sahip Darling ProTruly Özellikleri 4

Deri, Altın ve Elmas Kaplamalı 360 Derece Kameraya Sahip Darling ProTruly Özellikleri’ni yazımızda bulabilirsiniz.

360 derece video kaydı yapabilen ve aynı anda fotoğrafta çekebilen ProTruly Darling akılı telefon tanıtıldı. Bu kamera aynı zamanda cihazın üstünde oldukça büyük bir çıkıntı oluşmasına neden oluyor. Bu durum telefonu cepte taşımayı zorlaştırsa da, kullanıcılara farklı bir alternatif sunmayı başarıyor.

Darling ProTruly Özellikleri

Kamerayı bir kenara bıraktığımızda Darling‘in kullanıcıların karşısına iki farklı modelle çıktığını görüyoruz. Fakat cihazların farkı teknik özelliklerinde değil, dış görünüşlerinde ortaya çıkıyor. Daha uygun fiyatlı olan telefon plastik kaplamaya sahipken, diğer modelde altın ve elmas süslemeler tercih edildiğini görüyoruz. Bunun haricinde iki cihazın teknik özellikleri birebir aynı.

360 derece video kaydı yapabilen ve aynı anda fotoğrafta çekebilen ProTruly Darling, 5.5 inç büyüklüğünde bir akıllı telefon.

Temel özelliklerine bakıldığında, 1080p ekran çözünürlüğünde, 4 GB RAM ve 64 GB dahili belleğe sahip olduğunu gördüğümüz ProTruly Darling, aynı zamanda gücünü MediaTek Helio X20 yonga setinden alıyor. Diğer yandan 3560 mAh’lik piliyle ön plana çıkıyor ve hem ön hem de arkasında 13 megapiksellik sensörler taşıyor.

İki ayrı versiyonu olacak olan cihazın bir normal versiyonu bir de deri kapaklı, altın kaplama çerçeveli ve 4 adet de elmas taşa sahip versiyonu bulunacak. Bu iki cihazın da teknik özellikleri aynı iken 600 Dolar normal versiyonu, 1300 Dolar da özel versiyonu olacağı söyleniyor.

Galerilerimizde telefona ait görselleri inceleyebilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol