AgarZ Nasıl Oynanır ?

AgarZ Nasıl Oynanır ?

Hiç bir yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanan oyunlar oldukça popüler oldu. Yazımızda AgarZ nedir ve AgarZ nasıl oynanır anlatacağız.

Yazımızın girişinde de belirttiğimiz gibi tarayıcı üzerinden indirme gerektirmeden oynana oyunlar son zamanlarda oldukça popüler. Bunlardan 12 tanesini Tarayıcınızla İndirmeden Oynayabileceğiniz 12 Oyun yazımızda detaylı olarak ele almıştık.

Agarz Nedir?

AgarZ kısaca Agar.io oynatan bir server’dır.AgarZ serverının büyük bir bölümü Türklerden oluşuyor. İşin en güzel yanı ise sınırsız skin seçeneğinin bulunması.

AgarZ Nasıl Oynanır ?

AgarZ serverına girdiğinizde klasik bir Agar.io ekranıyla karşılaşıyorsunuz. Nickinizi girdikten sonra alt kısımdan kendinize skin belirleyebiliyorsunuz.

Skin kısmının hemen yanında bulunan AgarZ skin galerisi sayesinde sayısız alternatife sahipsiniz. Hatta AgarZ skin galerisi için kendi skininizi geliştirerek, diğer oyuncularla paylaşma imkanınız da mevcut.

AgarZ Nasıl Oynanır

AgarZ oynanış olarak Agar.io ile neredeyse aynı.  AgarZ, Agar.io’nun sunmadığı pek çok yenilik sunuyor. Bunlardan en önemliside chat ekranı. Bu ekran sayesinde arkadaşlarınızla server üzerinden bağlantı kurabiliyorsunuz. Bunun haricinde giriş ekranının alt kısmında bulunan kutucuklar sayesinde birçok özeleştirme yapmanız da mümkün.

Oyuna girdiğinizde yukarıda bir geri sayım göreceksiniz. Bu geri sayım AgarZ server birincisinin seçilmesi için geri kalan süreyi gösteriyor.

AgarZ genel anlamda, Agar.io zevkini bir kat daha yukarı taşıyor diyebiliriz. Zaten AgarZ serverının son dönemlerde Agar.io’nun bile önüne geçmesindeki en önemli etkenlerden birisi de bu diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN