Mobil

Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması !

Bu yazımızda fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz Android ve iOS Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması ‘nı listeliyoruz.

Akıllı telefon kameraları profesyonel kameralar kadar kaliteli görüntü sunmasa da, mobil cihazınızda işlevsel uygulamalar kullanarak daha etkileyici fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu konuda Akıllı  telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebileceğiniz uygulamaları bir araya topladık.

Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması !

1. Pixlr

Pixlr’ı Android veya iOS cihazınıza indirdiğiniz taktirde, sizlere sunulan 2 milyona yakın efektler, katmanlar ve filtreler ile, fotoğraflarınızı basit bir kullanım ile profesyonele yakın düzenlemeler yapabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması !

Çekilmiş ya da var olan bir görselin arka planını değiştirmekten onu bambaşka bir havaya sokabilecek kadar çeşitli katman, düzenleme ve efekt verme seçeneklerini bünyesinde barındıran uygulama, hazır seçimlerle istenen bazı birçok sonuçlara kısaca ulaştırabiliyor.

Çerçeve ekleme özelliği ile yaptığımız çalışmaları hoş bir şekilde sonlandırabilir ve onlara istediğiniz çerçeveyi ekleyebilirsiniz.

Aynı zamanda düzenlediğiniz fotoğrafları uygulama üzerinden Instagram, Facebook, Twitter ya da e-mail üzerinden anında paylaşabilirsiniz.

Pixlr Android indir
Pixlr IOS indir

2. Snapseed

Google tarafından oluşturulan ve tamamen profesyonel olan Snapseed’i Android veya iOS cihazınıza indirdiğinizde, düzenleme yapabilmeniz için sunulan çeşitli özellikler sayesinde fotoğraflarınızı baştan yaratabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması !

Programı kullanmak o kadar basit ki tek yapmanız gereken soldaki araç çubuğundan uygulamak istediğiniz efekt çeşidini seçmek. Daha sonra, efekt için editör sekmesine geldiğinizde, resimden memnun olana kadar düzenleme yapabilirsiniz. En iyisi ise gerçek zamanda farklı efektlerin resminizi nasıl değiştirdiğini görebiliyor olmanız.

Snapseed Android İndir
Snapseed IOS İndir

3. Adobe Photoshop Lightroom

Adobe’un dünya genelinde profesyoneller tarafından tercih edildiğini ve kullanıldığını biliyoruz. Lightroom’u Android veya iOS cihazınıza yüklediğinizde, profesyonel kalitede fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması !

Adobe Photoshop Lightroom Uygulamamız ile fotoğraflarınıza mükemmel efektler ve harika renkler ekleyebilirsiniz. Anı yakaladığınız bir fotorafınızı rahatlıkla düzenlemenize olanak sağlar ve etkili sonuçlar almanıza yarar.

Adobe Photoshop Lightroom Android İndir
Adobe Photoshop Lightroom IOS İndir

4. Filterstorm Neue

Filterstorm Neue’i iOS cihazınıza 4 Dolar karşılığında indirdiğinizde, sizlere sunulan maskeleme ve filtreleme seçenekleriyle birlikte fotoğraflarınızı baştan aşağı düzenleyebilirsiniz.

Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması !

Filterstorm Neue IOS İndir

5. Enlight

Enlight’ı iOS cihazınıza 4 Dolar karşılığında indirdiğiniz taktirde, sizlere sunulan tonlamalar tonlamalar ve çeşitli filtreler ile profesyoneller gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar için En İyi 5 Fotoğraf Uygulaması !

Enlight  IOS İndir

Fotoğraf Üzerine Yazı Yazmak için Kullanabileceğiniz 6 Uygulama

 

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu