Android Dövüş Oyunları

Android Dövüş Oyunları

Android telefon yada tabletinizde oynayabileceğiniz en iyi oynayabileceğiniz en iyi Android Dövüş Oyunları’nı sizler için biraraya getirdik.

Serbest koşu, araba yarışı gibi oyunlardan sıkılanlar için  dövüş oyunları iyi bir alternatif olabilir. Dövüş oyunları mobil platformların en çok sevilen oyunları arasında. Aksiyonun ve görselliğin bir araya geldiği dövüş oyunları her zaman ilgi çekici olmuştur.

Öfkeyle basılan tuşlar, artan rekabet duygusu ve adrenalin. Dövüş oyunlarını tanımak için bunlardan daha iyi kelimeler bulamazsınız. Atari salonlarının en favori tarzı olan dövüş oyunları Teknolojiyle birlikte daha etkileyici olarak karşımıza çıktı.

Android Dövüş Oyunları

Pek çok oyuncunun oynarken kendini kaybettiği ve gerçekten oynaması heyecanlı olan mobil dövüş oyunlarını sizler için inceleyerek listeledik. Eğer Android telefon yada tabletiniz varsa yazımızı okuyarak oyuncuların kısa incelemelerine ve tanıtım videolarına göz atabilirsiniz.

Mortal Kombat X

Listemizin ilk sırasında Warner Bros.’un geliştirmiş olduğu Mortal Kombat X yer alıyor. Gerek grafikleri gerekse PC ve konsol platformundaki Mortal Kombat X oyunu ile senkronize bir şekilde çalışan Mortal Kombat X’te orijinal Mortal Kombat karakteri yer alıyor. Mobil için geliştirilen tek dokunuş adı verilen dövüş mekaniklerini başarılı bir şekilde sunan Mortal Kombat X’te onlarca yükseltme yer alıyor.

Bu yükseltmeler ile karakterinizin gücünü arttırabilir ve ilerledikçe zorlaşan bölümleri daha kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

.:: Mortal Kombat X İndir

WWE Immortals

Mortal Kombat X ve Injustice’ın yapımcılarının geliştirmiş olduğu ve grafikleri ile dikkat çeken WWE Immortals, fantastik karakterleri ile ön plana çıkıyor. WWE dövüşçülerinin farklı hallerinin yer aldığı oyunda 4 farklı mod yer alıyor.

Triple H, John Cena, Undertaker, Bella Twins, Rock ve Stone Cold karakterleri ile maceraya atıldığınız WWE Immortals’ta tek donuş sistemi ile dövüşüyorsunuz. Karakter yükseltmelerinin bulunduğu oyunda bir de çoklu oyuncu modu yer yer alıyor. Çoklu oyuncu modu ile online olarak arkadaşlarınız ile WWE Immortals’ta kapışabilirsiniz.

.:: WWE Immortals indir

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyununda onlarca Marvel karakteri yer alıyor. Bu karakterler arasında; Captain Marvel, Captain America, Spider-Man, Iron Man, Thor, Thanos, Venom ve Venompool gibi kültleşmiş karakterler yer alıyor. Sürekli güncellenen ve online oyun modu da bulunan MARVEL Şampiyonlar Turnuvası’nda, arkadaşlarınız ile ittifak oluşturup rakiplerinize karşı savaşabiliyorsunuz.

Karakter yükseltmelerini kullanarak, karakterinizin gücünü arttırabilir, özelliklerini geliştirebilir ve bu sayede rakiplerinizi daha kolay alt edebilirsiniz. Grafikleri ve barındırdığı karakterler ile ön plana çıkan oyunu mutlaka denemelisiniz.

.:: MARVEL Şampiyonlar Turnuvası İndir

Shadow Fight 2

Shadow Fight 2, yapısı ile diğer dövüş oyunlarından bir tık öne çıkmayı başarıyor. Shadow Fight 2, klasik dövüş ve RPG karşımı bir oyun. Shadow Fight 2’de seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlıyor ve onlarca gerçeğe yakın dövüş tekniklerini başarılı bir şekilde sunuyor.

Grafikten çok oynanışı ile dikkat çeken Shadow Fight 2’yi şiddetle oynamanızı tavsiye ediyoruz

.:: Shadow Fight 2 İndir

Punch Boxing 3D

Punch Boxing 3D, dövüş oyunları listemizde yer alan tek boks oyunlarından biri. Çoğu boks oyununda olduğu gibi oyun da açılan savaşçılardan biraz daha yavaş ve hareketten ziyade blok ve vurma hamlelerine güveniyorsunuz. Grafikler ve kontrollerin gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Spor salonunda dövüşerek karakter seviyenizi yükseltebilirsiniz; ayrıca kilidini açabileceğiniz çeşitli aksesuarlar da var.

.:: Punch Boxing 3D İndir

The King of Fighters serisi

SNK Playmore’un, iyi dövüş oyunları geçmişine sahip bir geliştirici olduğunu çoğunuz biliyorsunuzdur. The King of Fighters olarak bilinen serilerini tek tek oynayıp beğendiğimiz için bu seriye ait tüm oyunları gönül rahatlığı ile oynayabileceğinizi söyleyebiliriz.

Bu listede The King of Fighters 97, 98, 2012 ve 2012 oyunları yer alıyor. Diğer dövüş oyunlarının sunduğu sığ kontroller yerine aynı konsolda olduğu gibi dövüş kontrolleri sunan The King of Fighters’ı mutlaka oynamalısınız.

.:: The King of Fighters İndir

#2016’nın En İyi Android Oyunları

#En İyi Ücretsiz MMORPG Oyunları

#En Çok Oynanan Araba Oyunları

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol