Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

Android tablet ve telefonlarınıza ekran paylaşımı yapabileceğiniz ücretsiz Android Ekran Yansıtma Uygulamaları ‘nı sunyoruz.

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları ile Androd işletim sistemine sahip telefon yada tabletinizi bilgisayar yada televizyon ekranına yansıtarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamalar ile bilgisayar yada smart tv ekranına uzaktan ulaşarak evde yada işyerinizde olmadığınız zamanlarda uzaktan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

Chrome Uzaktan Masaüstü

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

En popüler ekran paylaşımı uygulamalarından birisi olan Chrome Uzaktan Masaüstü uygulaması, telefonunuzun ekranına bilgisayarınızın ekranını yansıtmanızı ve bu sayede bilgisayarı kontrol etmenizi sağlar.

Chrome tarayıcı veya Chromebook üzerinden uzaktaki bilgisayarlarınıza erişme izni veren Chrome Uzaktan Masaüstü uygulaması çapraz platform desteği sunar. Böylelikle uzaktaki bir Windows, Mac ve Linux kullanıcısının bilgisayarına müdahale edebilir veta Windows ve Mac sistemli bilgisayarların masaüstlerine erişebilirsiniz.

Samsung Smart View

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

Birçok akıllı TV ve akıllı telefonda çalışabilen bu uygulama, telefonunuzun ekranını televizyona aktarabilmenizi sağlıyor. Smart View uygulaması ile akıllı telefonunuzdan televizyonunuzu kumanda edebilir, oyun oynayabilir veya uygulama üzerinden televizyon izleyebilirsiniz.

Microsoft Remote Desktop

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

Chrome uzaktan masaüstü uygulamasına çok benzeyen bir uygulama. Temelde aynı işlemleri yaparak bilgisayarınızın ekranını telefonda görmenizi ve kontrol etmenizi sağlar. Windows Professional ve Server sürümlerinde kullanılabilen bu uygulama, ihtiyaç duyulması halinde video ve ses akışı da sağlayabiliyor. Hiçbir satın alma olmadan her şeyiyle ücretsiz olan uygulamayı Windows kullanıcılarının daha çok kullanmasını öneriyorum.

TeamViewer

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

Uzaktan masaüstü uygulamaları arasında en ünlüsü bu diyebilirim. Yalnızca telefon değil, bilgisayardan bilgisayara gibi özellikleri ile tam bir hizmet aracıdır. Bir hesap üzerine bağladığınız bilgisayarları kontrol etmenizi sağlayan TeamViewer, bir iş ağı üzerinde çalışan ve genelde 2 ve daha fazla bilgisayar kullanan insanların vazgeçilmezidir. Mobil uygulamada da bilgisayarınızın ekranını sorunsuz bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Android dışında Mac, Windows ve Linux’u destekleyen uygulamada ücretsiz seçeneğinin yanında daha çok kurumsal alanlara hitap eden çeşitli ödeme seçenekleri yer alıyor.

Google Home

Android Ekran Yansıtma Uygulamaları

Chromecast ve diğer Google cihazları ile kullanılan bir uygulama olan Google Home, telefon ekranınızı TV’ye aktarmak gibi özellikleri ile son derece başarılı işler yapabilir. Bununla birlikte, video streaming gibi kullanım alanları olan Google Home’un Chromecast özelliği ücretli olmasının sıkıntılı olması dışında başarılı bir uygulama.

İlgili Yazılar

1 Yorum

SersefiL  -  19 Kasım 2019 / 22:19

Budur. Teşekkürler

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol