1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. Android için En iyi 4 Çevrimdışı Navigasyon uygulaması

Android için En iyi 4 Çevrimdışı Navigasyon uygulaması

İnternet gerektirmeyen ücretsiz navigasyon varmı diye soranlara işte Android için En iyi 4 Çevrimdışı Navigasyon uygulaması

android internetsiz navigasyon tavsiye

Android internetsiz navigasyon tavsiyesi arayanlar için seçtiğimiz Android için En iyi 4 Çevrimdışı Navigasyon uygulamasını sunacağız.

Navigasyon uyglamaları, gidilecek adrese en kısa ve hızlı şekilde ulaşmamızı sağlayan sistemdir. Böylece bir adrese daha önce hiç gitmemiş olsak bile adres sormadan, kaybolmadan rahatlıkla ulaşabiliriz.

Navigasyon sistemi gidilecek yönü hem ekranda harita şeklinde hem de sesli olarak komutlar ile söyler. Gidilecek yönü kaçırılması durumunda ise tekrar hesaplama yaparak konumunuza göre en güncel rotayı verir.

İnternet gerektirmeyen ücretsiz navigasyon indirmek ve mobil cihazlrrında kullanmak isteyenler için En iyi 4 Çevrimdışı Navigasyon uygulamasını derledik.

İnternet kotanızın bittiği yada internet ulaşımının mümkün olmadığı yerlerde kullanabileceğiniz en iyi internet gerektirmeyen navigasyon uygulamalarını sunuyoruz.

Google Haritalar

çevrimdışı navigasyon uygulaması

Google Haritalar, haritaları çevrimdışı kullanım amacıyla indirebilmenizi sağlıyor ve sadece evden ayrılmadan evvel biraz hazırlık yapmanız gerekiyor.

Harita indirmek için sol üst köşedeki “Diğer” menüsüne (üç yatay çizgiye) dokunun ve ardından Çevrimdışı Haritalar’ı seçin. Google, evinize ve sık sık bulunduğunuz yere göre indirmeniz için bazı haritalar önerecektir. Başka bir alanı indirmek için ”Kendi Haritanızı Seçin” öğesine de dokunabilirsiniz.

Yükleyebileceğiniz haritanın maksimum boyutu 2GB’dır. Uygulama, indirilen haritaları 30 gün sonra otomatik olarak siler.

Google Maps’te yolumuzu daha kolay bulmamızı sağlayacak, bizi bir yerden bir yere daha hızlı ulaştıracak önemli ipuçlarına birlikte göz atmaya ne dersiniz. Bunun için  Google Maps’te Daha Etkin Navigasyon Kullanmak yazımızı okuyabilirsiniz.

Haritalar
Haritalar
Developer: Google LLC
Price: Free

Sygic GPS Navigation

android internetsiz navigasyon tavsiye

Sygic, Google Play Store’daki en popüler çevrimdışı GPS uygulamasıdır. Uygulama, çevrimdışı haritaların kullanımına da olanak sağlıyor.

Dikkate değer diğer özellikler arasında ücretsiz harita güncellemeleri, sesli GPS navigasyonu rehberi ve yaya olduğunuzda yaya GPS navigasyonu buluyor.

Uygulama, paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. İnternet bağlantınız varsa, yaklaşmakta olan hız kameraları hakkında bilgi sağlamanın yanı sıra yakındaki en ucuz park yerleri ve benzin istasyonları hakkında sizi otomatik olarak uyaracaktır.

Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürümü bulunan Sygic’in ücretli sürümünü yedi gün boyunca deneme imkanınız da vardır.

Sygic GPS Navigation & Maps
Sygic GPS Navigation & Maps
Developer: Sygic.
Price: Free

Maps.Me

android internetsiz navigasyon tavsiye

MAPS.ME tamamen ücretsiz bir GPS uygulamasıdır. Çevrimdışı navigasyon ihtiyacınızı en hızlı şekilde gidermek istiyorsanız mutlaka göz atmalısınız.

Çevrimdışı kullanımda, tam donanımlı bir arama fonksiyonun, sesli navigasyonun ve dahasının keyfini sürebilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra restoranlar, ATM’ler ve ilgi çekici yerleri de bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın çevrimiçi versiyonunda, konumunuzu arkadaşlarınızla paylaşabilir, yer imleri ekleyebilir ve hatta otel rezervasyonu yapabilirsiniz.

OsmAnd

android internetsiz navigasyon tavsiye

OsmAnd çevrimdışı olarak da kullanılabilen başka bir popüler harita uygulamasıdır. Veri bağlantınız olduğu zamanlar için çevrimiçi modu da bulunmaktadır.

Uygulamanın GPS kısmı bir dizi önemli özellikle doludur. En önemli özellikler arasında sesli yönlendirme, şerit yönlendirme, tahmini varış saatleri, gündüz ve gece için özel ekran modu vardır.

Bazı ülkelerde, mağazaların açılış saatlerini ve kabul edilen ödeme yöntemlerini de çevrimdışı modda öğrenebilme özelliği de vardır.

Yorum Yap

Yorum Yap